Informácie k Podjavorinskému okruhu a k Holíču

Richard Karnok

11. ročník   majstrovstiev Európy v Novom Meste nad Váhom sa blíži. Pretekári budú štartovať v kategóriách v zmysle smerníc UEM v jazde pravidelnosti podľa kubatúry a roku výroby motocykla. Okrem týchto tried budú na Podjavorinskom okruhu štartovať v triede voľná 125 SP a 250 SP, Ducati Cup pre motocykle  značky Ducati  a Taliani v kategórii Special.

V NOVOM MESTE O EURÓPSKE BODY DVAKRÁT

Všetci účastníci s  národnou, resp. medzinárodnou licenciou sa započítavajú do seriálu majstrovstiev Európy.  Na Podjavorinskom okruhu budú mať možnosť bodovať hneď dvakrát, keď  prvé Európske body sa začnú rozdávať po sobotňajších tréningoch a po druhýkrát v nedeľu počas celého dňa.

Všetky kategórie sa takisto započítavajú do seriálu Medzinárodných majstrovstiev Slovenskej republiky.

Prvé body do UEM sa rozdali v mesiaci apríl na autodrome Adria v Taliansku a my vám z tohoto podujatia prinášame výsledky. Stiahnete si ich po kliknutí sem…

 

HOLÍČ TENTORAZ EURÓPSKY!

IV. ročník Holíčskeho zámockého okruhu sa okrem Medzinárodných majstrovstiev SR tentoraz ponesie aj v duchu Majstrovstiev Európy v jazde pravidelnosti. Po rokovaniach na kongrese UEM v talianskom Trevise sa podarilo členovi komisie UEM vintage a organizátorovi Petrovi Balážovi presadiť a rozšíriť ME o ďalšie podujatie  v celom seriáli, v Holíči, kde sa môže teoreticky rozhodnúť o majstroch Európy, vzhľadom k tomu, na Slovenku sa bodovanie započítava trikrát.

 

UNIVERZÁLNA PRIHLÁŠKA NA OBE PODUJATIA

Prihláška do Nového Mesta a do Holíča je univerzálna, štartujúci majú možnosť prihlásiť sa na obe podujatia na jednom formulári, ktorý si môžete stiahnuť po kliknutí sem…

 

ZVLÁŠTNE USTANOVENIA

Podrobnejšie informácie o uvedených podujatiach nájdete v Zvláštnych ustanoveniach.

ZU Nové Mesto nad Váhom

ZU Holíč

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *