Vianočný bazár a zbierka SMF -“Pomôžme si navzájom”

Richard Karnok

PREDSTAVUJEME VÁM NOVÝ BAZÁR SMF! Motocyklisti, ak vám doma „zavadzia“ niečo motocyklového charakteru (vhodné, ešte nositeľné oblečenie, výstroj, súčiastky, suveníry a pod.), dajte o tom vedieť prostredníctvom novo vytvorenej skupiny „Vianočný bazár SMF – pomôžme si navzájom“.

Všetci dobre vieme, že motocyklový šport nie je lacný a viacerým pomôžu napr. len rukavice, nákrčník, čižmy a pod. za lepšiu cenu, ako za tú v obchode. Skupina je určená najmä pre predaj motocyklových doplnkov pre deti a mládež, ale je možné zverejniť príspevky/inzeráty aj pre dospelých.

Ak chcete v predmetnej skupine zverejniť svoju ponuku, v prvom kroku musíte vpravo hore požiadať o členstvo v skupine, ktoré vám bude automaticky schválené. Následne spracujete svoj príspevok, v ktorom v krátkosti popíšte svoju ponuku, pridajte fotografiu, prípadne uveďte cenu a kontakt na seba (telefón, e-mail). Každý príspevok podlieha pred zverejnením schváleniu administrátorom z dôvodu korekcie nedovolených príspevkov/príspevkov mimo zámeru bazáru.

Vianočná zbierka SMF

V prípade, že by ste chceli podporiť našich mladých jazdcov, resp. pomôcť niektorému nádejnému jazdcovi a podarovať niečo “motocyklové”, prosím kontaktujte sekretariát SMF. V rámci vianočnej zbierky SMF sa snažíme získať motocyklovú/športovú výstroj pre deti a mládež, pričom v danom projekte oslovujeme i dovozcov a predajcov, resp. i ďalší motocyklový sektor s ponukou účasti na našej vianočnej zbierke. Vyzbieraný tovar zo zbierky sa bude následne za pomoci jednotlivých komisií a trénerov prerozdeľovať deťom a mládeži.

PROSÍME VÁS O PRIDÁVANIE / DAROVANIE VECÍ TÝKAJÚCICH SA MOTOCYKLIZMU, KTORÉ SÚ DO BUDÚCNA EŠTE VYUŽITEĽNÉ PRE ĎALŠIEHO SPOTREBITEĽA.

V prípade otázok kontaktujte sekretariát SMF, alebo nás kontaktujte prostredníctvom správy cez messenger FB.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.