Veľká cena Trenčína bude 13. a 14. augusta

Richard Karnok 9

V dňoch 13. a 14. augusta sa po dlhých rokoch vrátia motocyklové preteky do Trenčína. Mesto s bohatou motocyklovou históriou, či už na mestskom okruhu alebo na letisku, zažije celkom novú etapu pretekov, tentoraz v priemyselnej zóne, kde sa bude konať jedno z dejstiev Medzinárodných majstrovstiev Slovenska historických motocyklov v jazde pravidelnosti s vloženými pretekmi ďalších tried. Preteky ponesú názov Veľká cena Trenčína.

Podujatie, nad ktorým prevzal záštitu primátor mesta Trenčín, Mgr. Richard Rybníček, organizuje z poverenia SMF dubnický Automotoklub SR-Karting. Všetky najdôležitejšie informácie o podujatí spolu s predbežným časovým harmonogramom nájdete vo Zvláštnych ustanoveniach. Miestom konania pretekov je priemyselná zóna Trenčín (AU Optronics). Okrem klasických tried historických motocyklov organizátori vypísali aj voľné preteky v triedach Pionier Cup a 125 Sport Production (na rýchlosť).

ZVLÁŠTNE USTANOVENIA
Tento dokument si môžete stiahnuť kliknutím sem…

PRIHLÁŠKA PRETEKÁRA
Pretekári sa môžu stiahnuť prihlášku na podujatie kliknutím sem… Vyplnenú prihlášku následne pošlite na adresu vintagetrencin@gmail.com.
Organizátori sa ospravedlňujú za pôvodne zverejnenú chybnú prihlášku, v ktorej bolo uvedené, že trieda 125 SP je určená pre motocykle vyrobené do roku 1988, čo je samozrejme nezmysel. Za túto chybu sa ospravedlňujú. Doteraz prijaté prihlášky sú tiež platné.

TECHNICKÁ KARTA
Pretekári si môžu na podujatie priniesť už vyplnenú technickú kartu, ktorú si stiahnu kliknutím sem…

PRETEKÁRSKA TRAŤ

ORIENTAČNÁ MAPA

Na portáli Moto-cup.sk vás budeme priebežne informovať o všetkých novinkách týkajúcich sa pretekov v Trenčíne.

 

9 komentárov k článku “Veľká cena Trenčína bude 13. a 14. augusta

  1. Bylo by dobré přidat mapu,kde se to vlastně jede,nemohu to najít,navíc přihláška se mě nedaří stáhnout.

    1. Milan, jasné, mapku som pridal 🙂 Prihláška stiahnuť ide, nemal by byť problém.

  2. Zajtra je termín prihlášiek na preteky v Trenčíne. prosím pretekárov, ktorí ešte neposlali prihlášky, aby tak urobili, čo možno v najkratšom čase. Tešíme sa na Vás všetkých a veríme, že strávime príjemný víkend v Trenčíne pod hradom Matúša Čáka..

    1. Ďakujeme pekne za podporu a tešíme sa na stretnutie priaznivcov motocyklového športu pod hradom Matúša Čáka v krajskom meste Trenčín.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *