V Devínskej Novej Vsi do nedele prebieha výstava okruhových motocyklov

Richard Karnok

FOTOGALÉRIA A VIDEO – Mimoriadne zaujímavé podujatie určené pre celé rodiny prebieha od piatka do nedele (13. – 15. apríla) na Ranči Ouzkých pri Devínskej Novej Vsi (pri Hornbachu) v reštaurácii Na ranči.  Na môžete vidieť pretekárske motocykle kategórií Superbike a Supersport. Prinášame vám niekoľko informácií a fotogalériu z prvého dňa výstavy.

VSTUPNÉ DOBROVOĽNÉ
Na podujatie je počas všetkých troch dní dobrovoľné vstupné, výťažok zo vstupného je určený na podporu slovenského motocyklového pretekára Miroslava Slobodu, ktorého tento rok čaká mimoriadne náročná sezóna, ktorá bude opäť korunovaná účasťou na pretekoch na ostrove Man.

AUKCIA RACING DOPLNKOV A OBLEČENIA
Rovnako výťažok z aukcie je určený na podporu M. Slobodu. Aukcia prebehne v sobotu poobede, v čase od 14:00 do 18:00 hod. Čakajú na vás zaujímavé predmety, ktoré do aukcie pripravili spoločnosti Vágner sport (RST) a HS moto racing.

ZÁBAVA PRE CELÚ RODINU

Pre návštevníkov sú pripravené pretekárske simulátory, na ktorých si môžu zasúťažiť či už medzi sebou, alebo aj s prítomnými pretekármi. Deti poteší aj malé ihrisko a všetci sa môžu občerstviť v bufete či v reštaurácii. 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *