V Brne sa skončil Troliga Bus Cup 2012

Richard Karnok

Včera sa na Masarykovom okruhu za chladného počasia konalo tretie, záverečné podujatie trojdielneho seriálu Troliga Bus Cup, v ktorom sa darilo aj slovenským pretekárom.

Ako hlavný favorit na víťazstvo v triede 125 SP prichádzal do Brna náš Pavol Skovajsa (na snímke pod článkom), ktorý v prvých dvoch pretekoch vybojoval plný počet bodov. Včerajším druhým miesto si zaistil aj celkové víťazstvo a okrem prvenstva v Slovenskom pohári a druhom mieste v Majstrovstvách Slovenska tak zaknihoval ďalší výborný výsledok. Skvelé tretie miesto v konečnom hodnotení potvrdil včerajším štvrtým miestom tento rok vo výbornej forme jazdiaci Róbert Malík.

V triede nad 600 ccm skončil na celkovom druhom mieste David Hanzalík, ktorému na poistenie tohto výsledku stačilo aj jeho včerajšie desiate miesto.

Ďalší výborný výsledok v konečnom hodnotení patrí včera štvrtému Milanovi Murgašovi, ktorý v nelicenčnej triede do 600 ccm skončil celkovo tretí, pričom na miesto prichádzal ako jeden z kandidátov na celkové prvenstvo. Milan do Brna cestoval zo Slovakia Ringu, kde sa cez víkend predstavil v rámci podujatia organizovaného Classic Clubom Hlohovec.

V triede 250 SP sa včera darilo Milanovi Hanzalíkovi, ktorý skončil na treťom mieste a celkovo skončil šiesty.

Umiestnenia ďalších slovenských pretekárov nájdete v priloženej konečnej tabuľke, aj keď pri letmom pohľade na výsledky mám pocit, že usporiadatelia sa dopustili chýb pri priraďovaní národnosti k jednotlivým pretekárom.

Výsledky záverečného podujatia otvoríte kliknutím sem…
Konečné poradie Troliga Bus Cupu 2012 otvoríte kliknutím sem…

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *