Troliga Bus Cup mení prvý termín

Richard Karnok 4

Vlani sa tohto seriálu zastrešovaného CAMS zúčastnilo viac slovenských pretekárov a keďže to mnohí plánujú aj tento rok, zverejňujeme upozornenie o zmene prvého termínu. Plánovaný prvý termín 8. apríl na automotodróme v Brne sa presúva na utorok 21. mája na rovnakom okruhu.

Podľa organizujúcej agentúry FF Racing je dôvodom nepriaznivé počasie, dá sa predpokladať nezanedbateľná skutočnosť, že samotný podnik bol ohrozený, keďže organizátor nemal splatený dlh za minulú sezónu voči Automotodrómu Brno. Informácia o tom bola zverejnená priamo na stránkach okruhu v sekcii novinky s tým, že ak nebude dlžná čiastka uhradená do konca marca, tak sa prvé podujatie neuskutoční. Keďže však bola táto informácia z webstránky AMD Brno stiahnutá, vyzerá to tak, že prišlo minimálne k predbežnej dohode, vďaka ktorej je podujatie aspoň preložené.

Všetky prihlášky podané na prvý termín sa berú ako podané na nový májový termín, vrátane vopred zaplateného štartovného. Tí jazdci, ktorí už podali prihlášku a nemôžu sa zúčastniť pretekov v náhradnom termíne majú kontaktovať usporiadateľskú agentúru FF Racing (kontakt nájdete na jej webstránke).

Viac informácií o seriáli nájdete na stránke www.ffracing.cz.

Zdroj: www.ffracing.cz a www.automotodrombrno.cz.

4 komentárov k článku “Troliga Bus Cup mení prvý termín

 1. Byl jsem v pátek 29.3. v Brně na AD jako sportovní komisař Troliga Cup prohlédnout stav závodní dráhy a bylo zjištěno: po celé délce okruhu se na trati nachází 25 cm vrstva sněhu a mimo dráhu 35 cm. Proto byl závod plánovaný na 8.4. 2013 zrušen a přeložen na úterý 21.5.2013.
  Zrušení a následné přeložení nemá nic společného s nezaplacenýmí fakturami FF racingu AD Brnu a Slovakiaringu.Tuto věc projednává vedení obou AD.
  Přeji všem jezdcům i jejich doprovodu hezké velikonoce.
  Antonín Malaník, sportovní komisař.

  1. Vďaka za info, aspoň budú mať viac času na prejednávanie 😀 Rovnako Vám prajeme krásne sviatky 😉

  2. Aj vám prajeme krasne sviatky!A uvidíme sa na slovackem okruhu!Alebo na slovakiaringu na druhy tyžden 😀

 2. Hesky tak z horic na spatečnej ceste dom sa zastavíme do brna bude predlžení vykend 😀 Už nech to žačne!!!:D

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *