Troliga bus Cup bude dvakrát na Slovakia Ringu

Richard Karnok

Český trojdielny seriál Troliga Bus Cup, ktorý zastrešuje Český svaz motocyklového sportu, má za sebou úvodné podujatie na Masarykovom okruhu, o ktorom sme písali nedávno. Zaujímavosťou je, že zostávajúce dve podujatia sa budú konať u nás na Slovakia Ringu.

V Brne sa predstavilo aj veľa slovenských motorkárov, a tak môžeme predpokladať, že minimálne rovnako tomu bude aj na Slovakia Ringu.

Zostávajúce termíny:

Slovakia Ring – piatok 22. 6. 2012 – súčasťou bude motoškola Pepy Sršně zameraná na bezpečnosť  motocyklového prevádzky v cestnej premávke.

Slovakia Ring – štvrtok 12. 7. 2012 – súčasťou bude motoškola Michala Indiho Dokoupila zameraná na pretekársky motocyklový šport.

Kubatúry:
Klasik 175, 250, 350, 500, 750 ccm
125 SP / GP
250 SP / GP
do 600 ccm – supersport – stock
nad 600 ccm – superbike – stock
Nelicencovaní jazdci

Súčasťou každého pretekárskeho dňa budú tréningy a následne preteky. Zvlášť budú tréningy a preteky pre nelicencovaných jazdcov.
Každá kubatúra bude osobitne vyhodnotená, v každý pretekársky deň budú vyhlásení traja najlepší jazdci. Po poslednom podujatí bude vyhodnotený celkový víťaz Pohára. Bodovanie je rovnakým systémom ako v prebore ČR prírodných okruhov.

Všetky najdôležitejšie informácie ako aj dokumenty nájdete na stránke www.ffracing.cz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *