Tomáš Svitok a Jakub Smrž pozývajú na Ducati deň na Slovakia Ringu

Richard Karnok

Vo štvrtok 14. júla sa na okruhu Slovakia Ring koná podujatie Ducati Day, ktoré bude mať tentoraz zvláštny punc. Na mieste sa predstavia dvaja poprední pretekári, Tomáš Svitok a Jakub Smrž

Tomáš Svitok v nedeľu skončil na pretekoch seriálu FIM Cup Superstock 1000 v Brne na vynikajúcom 11. mieste, Jakub Smrž je popredným pretekárom Majstrovstiev sveta Superbikov, keď tento rok stál už dvakrát na pódiu za dve druhé miesta.

Záujemcovia o jazdenie na okruhu budú mať možnosť vyskúšať si motocykle Ducati Diavel, Multistrada, Monster 1100evo, 848evo, 1198 S a Hypermotard 796.
Na prítomných, ktorí sa podujatia chcú zúčastniť na svojich motocykloch rôznych značiek čakajú aj voľné jazdy v troch rýchlostných skupinách.

Moto – akadémia s obomi pretekármi bude nielen pre začiatočníkov, ale aj pre skúsených motorkárov.

„Je to skvelá akcia, výborná príležitosť zajazdiť si na okruhu pre mňa a aj pre ostatných motorkárov,“ vraví Tomáš Svitok. „Som rád, že ja a Jakub sa budeme môcť s prítomnými podeliť o naše skúsenosti, myslím, že im obaja máme čo odovzdať a verím, že sa im to bude v budúcnosti hodiť. Budem rád, ak sa nás na Slovakia Ringu zíde čo najviac, bude to pre nás všetkých iste veľký zážitok.“

Viac informácií nájdete na www.ducati.sk

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *