Termíny Racetrack.cz 2015 s výraznou zľavou len do konca decembra

Richard Karnok

Najväčšia česká okruhová agentúra Racetrack.cz je od roku 2009 usporiadateľom okruhového jazdenia a amatérskych pretekov pre širokú verejnosť i profesionálnych pretekárov na autodrómoch nielen po Českej republike a na Slovensku, ale aj na ďalších európskych okruhoch.

Racetrack.cz je zároveň promotérom pretekárskeho seriálu Bridgestone Cup, ktorý sa pôjde už piatu sezónu a je vypisovaný v kategóriách Superbike, Supersport a Naked bikes do750ccm a cez 750ccm. Na väčšinou dvojdňových akciách sú prvé dni vyhradené celodenným voľným jazdám určeným ako začínajúcim jazdcom alebo úplným okruhovým nováčikom, ktorí majú k dispozícii zadarmo inštruktorov, tak aj skúseným okruhárom.
Druhý deň potom dopoludnia tréningom a popoludní pretekom. Preteky sú celkom štyri a preto má každý šancu zajazdiť si tam so seberovnými a vo svojej kategórii. Celý deň potom ukončuje polhodinová open-pitlane pre tých, ktorí nemajú jazdenia dosť.

Akcie sú perfektne zabezpečené sprievodnými službami, pneuservisom počínajúc a cateringom, ktorý je počas celej akcie zadarmo k dispozícii, končiac. Nebál by som sa ho prirovnať ako český variant u nás veľmi obľúbeného Fun Cupu. Proste veľa muziky za málo peňazí a najlepšie na tom je, že ako každý rok aj tentoraz je možné do konca decembra zakúpiť jazdenie s výraznou zľavou a urobiť si tak pekný darček pod stromček alebo výrazne ušetriť, napríklad jeden deň na Brno circuit zaobstaráte do 31.12 .2014 len za 120 €!

Termíny 2015:

  • 6.-8. 3. – Rijeka od 80 €
  • 20. 4. – Most od 120 €
  • 13.-14. 5. – Brno od 120 €
  • 16.-17. 6 – Most od 120 €
  • 6.-7. 7. – Brno od 120 €
  • 3.-4. 8. – Most od 120 €
  • 31. 8. – Slovakia Ring od 90 €
  • 14.-15. 9. – Most od 120 €

Ak si nie ste istý, ktorý termín vybrať, alebo chcete dať niekomu zážitok z jazdy na okruhu ako darček, využite možnosť zakúpiť darčekový poukaz, ktorý je do konca roka taktiež so zľavou a termín si zaregistrujete až v priebehu sezóny.
Viac informácií a možnosť objednať jazdy alebo poukazy nájdete na www.racetrack.cz a všetko môžete pohodlne zabezpečiť online z pohodlia vášho domova vrátane jednoduchej a rýchlej úhrady platobnou kartou.