Súťaž! Vyhraj mikinu tímu Repsol Honda od spoločnosti TOP RACING!

Richard Karnok

Motocyklový portál Moto-cup.sk vám v spolupráci so spoločnosťou TOP RACING prináša súťaž o skvelú mikinu tímu Repsol Honda, no aj druhá a tretia cena, polokošela a čiapka tímu Repsol Honda, urobia iste radosť motocyklovým fanúšikom!

Spoločnosť TOP RACING z Brna, ktorú sme si predstavili nedávno v samostatnom článku, ponúka široký sortiment voľnočasového oblečenia pre fanúšikov motocyklového športu. V ich ponuke nájdete oblečenie rôznych tímov a pretekárov MotoGP, ale aj množstvo doplnkov, medzi ktorými nechýbajú ani modely motocyklov, heliem a podobne. Všetko na jednom mieste nájdete v E-shope TOP RACING,  z ktorého si môžete priamo objednať vami vybraný tovar.

Súťažná otázka:

Ktorý z uvedených pretekárov kráľovskej triedy majstrovstiev sveta (500 cm³/MotoGP) získal pre značku Honda najviac titulov svetového šampióna s motocyklom vo farbách firmy Repsol?

1. Alex Crivillé,
2. Michael Doohan,
3. Marc Márquez

Súťaž je ukončená. Vyhodnotenie nájdete na tomto odkaze:  www.roadracing.sk/ostatne/sutaz-o-oblecenie-timu-repsol-honda-s-top-racing-pozname-mena-vitazov/

Ceny pre výhercov:

Zapojiť do súťaže sa môžete do 9. decembra 2018 do polnoci, kedy sa súťaž uzavrie. V prípade viacerých správnych odpovedí prebehne žrebovanie výhercov. Následne zverejníme mená troch výhercov, ktorí získajú nasledujúce ceny:

1. cena: REPSOL HONDA mikina

2. cena: REPSOL HONDA polokošeľa

3. cena: REPSOL HONDA šiltovka

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *