Súťaž pre vás! Vyhrajte krásne fotoknihy MotoGP 2019 od Marka Paulíčka!

Richard Karnok 1

Začiatok pretekárskej sezóny žiaľ v nedohľadne, a tak nám zatiaľ nezostáva iné, ako spomínať na tie predchádzajúcu. Najlepšie sa spomína článkami, videami a fotkami a aj preto sme pre vás pripravili opäť súťaž, v ktorej môžete vyhrať 3 krásne fotoknihy MotoGP 2019, ktorých autorom je vynikajúci dlhoročný fotograf nielen svetového šampionátu, Marek Paulíček, ktorý dnes oslavuje narodeniny a tieto knihy nám aj venoval.

V knihe, ktorá je plná fotografií, sú kompletne všetci pravidelní účastníci šampionátu 2019 v triedach Moto3, Moto2 a MotoGP, pričom každému z nich je venovaná celá dvojstrana so štyrmi fotografiami. Okrem toho tu však má svoju stranu aj každý jazdec, ktorý sa počas roka zúčastnil pretekov MS s voľnou kartou. Kniha iste poteší zberateľov autogramov, ktorí tak v jednej publikácii budú mať všetkých pretekárov, od ktorých v paddocku môžu do knihy získať autogram.
Knihu môžete mať aj bez tejto súťaže, stačí si ju objednať cez formulár, ktorý nájdete v článku po kliknutí sem…

Keďže portál RoadRacing.sk sa venuje predovšetkým domácim pretekárskym podnikom a kniha je o MotoGP, otázka bude kombinovaná a pre znalcov motocyklového športu jednoduchá:

Súťažná otázka

Ktorý československý pretekár sa v roku 1987 okrem Pavla Dekánka tiež kvalifikoval do pretekov MS pri premiére na novom automotodróme v Brne, ale nakoniec pre zranenie neštartoval?

1. Bohumil Staša
2. Peter Baláž
3. Marián Troliga

Odpovedať môžete cez nasledujúci formulár do nedele 19. apríla 2020 do 23:00 h.
Zo správne odpovedajúcich vyžrebujeme troch majiteľov fotoknihy a ich mená zverejníme v samostatnom článku. Následne budeme výhercov kontaktovať na ich e-mailovej adrese.

Súťaž sa skončila

Jeden komentár k článku “Súťaž pre vás! Vyhrajte krásne fotoknihy MotoGP 2019 od Marka Paulíčka!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *