SLOVAKIA RING – Vyber si svoje dobrodružstvo

Richard Karnok

Vianoce sa nezadržateľne blížia a tak hľadanie toho správneho darčeka pre seba a svojich blízkych sa stáva témou týchto dní. V rámci vianočnej ponuky sme pre vás aj my pripravili viacero nových atrakcií a ponúk. Vyberáme z nich:

Jazdy na okruhu AUTO / MOTO

Tradičné jazdy na vlastných autách a motorkách môžete teraz získať za zvýhodnených podmienok
 

Ak u nás jazdíte pravidelne, odporúčame permanentku na AUTO MOTO, ktorá platí na všetky voľné jazdy pre verejnosť počas celej sezóny 2021.

Viac info…

 

 

Jazdy na pretekárskych a športových autách

Jazda na rýchlych a upravených športových autách na okruhu sú zárukou nadupaného adrenalínového zážitku. Ford Mustang GT, Porsche GT3, Ferrari 458 Italia, Lamborghini Huracan. Vyberte si zo širokej ponuky vozidiel na prenájom.

Viac info…

 

VYBLÁZNI S NAMI!

Pripravili sme pre teba tie najlepšie adrenalínové vychytávky nášho areálu. Jazda na off-roade, obrnenom transportéri, na pretekárskom okruhu či motokárach – lepší zážitkový deň na jednom mieste asi nenájdeš.

Viac info…

 

 

Šmýkajte sa s nami
Tradičný kurz bezpečnej jazdy – škola šmyku je ideálny darček pre každého kto vodičský preukaz má a chce preveriť svoje schopnosti či zdokonaliť svoje zručnosti. Auto je zbraň a ovládať ju v každých podmienkach a nástrah premávky môže byť niekedy náročné. S našimi kurzami sa budete cítiť istejší, spoznáte limity seba a svojho vozidla. Pripravte sa na zimu a šmykľavé cesty s nami!

Viac info…

 

10 za 10

Motokárové centrum máme už na zimu zatvorené, ale jazdy na budúci rok môžete darovať už teraz vo zvýhodnenej vianočnej ponuke – pri kúpe 10 jázd za 100 € vás jedna jazda vyjde na 10 €. Ponuka platí len do konca roka!

Viac info…

 

Všetky ponuky nájdete v našom e-shope. Stačí pár klikov a poukážku obdržíte aj s venovaním do svojho emailu. Následne už len vytlačiť, dať do obálky alebo zalaminovať a šup pod stromček 😊

Želáme vám krásne a veselé Vianoce.

Zažite to s nami!
www.slovakiaring.sk

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *