SLOVAKIA RING: Vianocujte s nami!

Richard Karnok

Blížia sa najkrajšie sviatky v roku a s nimi aj čas obdarovať svojich najbližších. Aj tento rok sme pre vás pripravili viacero zaujímavých tipov na vianočné darčeky, ktoré si môžete zakúpiť online a kedykoľvek v pohodlí svojho domova.

Zakúpené poukážky aj s venovaním vám prídu obratom na registrovaný email vo formáte pdf, následne ich stačí už len vytlačiť a darovať. Pokiaľ si stále nebudete vedieť vybrať ten správny produkt – ponúkame vám nové univerzálne darčekové poukážky v rôznych hodnotách, ktoré si obdarovaný môže potom sám uplatniť pri výbere vlastného produktu.

Z aktuálnych vianočných ponúk vyberáme:

VIANOČNÁ AKCIA AUTO 2021

AKCIOVÁ poukážka na jazdu vlastným automobilom na okruhu SLOVAKIA RING v trvaní 4x 30 minút bez povinného školenia. Ponuka platná do 31.12.2021. Poukážku si môžete uplatniť počas voľných jázd pre verejnosť AUTO podľa aktuálneho kalendára na www.slovakiaring.sk počas sezóny v mesiacoch apríl – október. Vaša poukážka nezahŕňa zapožičanie prilby, hygienického návleku (kukly) a jednorazové školenie o bezpečnosti a pohybe na dráhe, ktoré je povinné absolvovať pri prvej návšteve okruhu. Držiteľ poukážky bude povinný v areáli pretekárskeho okruhu SLOVAKIA RING dodržiavať povinnosti vyplývajúce mu z ustanovení Vyhlásenia účastníka akcie a Prevádzkového poriadku Vydavateľa poukážky. Viac info TU.

 

 

VIANOČNÁ AKCIA MOTO 2021

AKCIOVÁ poukážka na jazdu vlastným motocyklom na okruhu SLOVAKIA RING v trvaní 5×30 minút bez povinného školenia. Ponuka platná do 31.12.2021 Poukážku si môžete uplatniť počas voľných jázd pre verejnosť MOTO podľa kalendára na www.slovakiaring.skpočas sezóny v mesiacoch apríl – október. Držiteľ poukážky bude povinný v areáli pretekárskeho okruhu SLOVAKIA RING dodržiavať povinnosti vyplývajúce mu z ustanovení Vyhlásenia účastníka akcie a Prevádzkového poriadku Vydavateľa poukážky.

Viac info TU.

 

 

Najobľúbenejší a najpredávanejší kurz v rámci nášho centra – AUTO ŠTANDARD, vás pripraví na nástrahy každodennej premávky a krízových situácií. Už ste zažili niekedy pretáčavý šmyk? Viete ako ho správne zvládnuť? Poznáte limity svojho auta? A seba? Na toto všetko a ďaleko viac vás pripravíme počas celodenného kurzu AUTO ŠTANDARD. Viac informácií o kurze nájdete TU.

Holdujete radšej motorkám? Aj pre vás sa tu niečo nájde. Potrebnú istotu a kontrolu nad svojim strojom získate v rámci našich obľúbených MOTO kurzov. Chceli by ste skúsiť jazdu na okruhu, ale neviete ako? Ideálna na to je naša MOTOŠKOLA s profi inštruktorom, ktorý vás prevedie krok po kroku zákonitosťami jazdy na okruhu. Chcete si vyskúšať jazdu na okruhu s inštruktorom aj na svojom AUTE? Potom si pozrite ponuku našej okruhovej školy. Lepšiu prípravu na rýchlu jazdu len tak nenájdete.

Už ste si vyskúšali našu najdlhšiu motokárovú dráhu s najrýchlejšími motokárami pre verejnosť na Slovensku? Ak áno, tak určite budete súhlasiť, že to je skvelé odreagovanie od každodenných starostí a príjemné využitie voľného času s kamarátmi alebo rodinkou. Teraz môžete navyše získať v akciovej ponuke 5 jázd len za 60€. Tak neváhajte a nakupujte online, všetko je len na pár klikov. Máte doma ratolesť, s ktorou by ste skúsili jazdu na motokárach? Okrem dospeláckych motokár máme aj dvojmiestne motokáry či motokáry len pre deti (od 7 rokov). Novinkou je naša detská motokárová akadémia pre deti od 7-10 rokov, čo tak investovať trocha do ich jazdeckého vzdelania? Že neviete či to malého alebo malú bude baviť? Tak skúste našu TRIAL verziu akadémie a uvidíte či budete pokračovať alebo nie.

VIANOCUJTE S NAMI!

SLOVAKIA RING

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.