SLOVAKIA RING otvára ďalšie svoje prevádzky

Richard Karnok

Pretekársky okruh SLOVAKIA RING je otvorený pre amatérsku aj profesionálnu verejnosť. Možné sú prenájmy pre pretekárske tímy a agentúry. Preteky a plánované hromadné podujatia pre verejnosť sú naďalej zrušené, respektíve odložené na neurčito. Zatvorené do odvolania sú aj všetky tribúny okruhu.

OKRUH SLOVAKIA RING

Pretekársky okruh SLOVAKIA RING je otvorený pre amatérsku aj profesionálnu verejnosť. Jazdy na vlastných motorkách a autách sú zverejnené na webovej stránke okruhu. Možné sú prenájmy pre pretekárske tímy a agentúry. Preteky a plánované hromadné podujatia pre verejnosť sú naďalej zrušené, respektíve odložené na neurčito. Zatvorené do odvolania sú aj všetky tribúny okruhu.

MOTOKÁROVÉ CENTRUM

Novootvorené motokárové centrum je v plnej prevádzke i keď s obmedzeniami. Prevádzka je rozdelená pre jazdcov na testovanie motokár a malých motoriek a dní pre verejnosť s požičovňou motokár. Požičovňa je otvorená vo vybraných dňoch, odporúčame rezerváciu termínu vopred. Pre deti od 7 rokov sú určené samostatné termíny a časy. Aktuálne termíny sú zverejnené na webovej stránke.

CENTRUM BEZPEČNEJ JAZDY

Centrum bezpečnej jazdy obnovuje svoju prevádzku v obmedzenom režime. Teoretická a praktická časť najžiadanejšieho kurzu AUTO ŠTANDARD sú poskytované oddelene: teoretická časť prebieha prostredníctvom online video školenia, praktická časť prebieha štandardne na vonkajšom cvičisku centra. Obnovujú sa aj motokurzy, ich teoretická i praktická časť prebiehajú iba v exteriérovej časti cvičiska.

HOTEL RING A REŠTAURÁCIA RING

Hotel RING otvára v zmysle nariadení vlády SR s obmedzenými službami. Vnútorné priestory reštaurácie hotela RING ako aj paddockovej reštaurácie ostávajú naďalej neprístupné. Otvorené sú však terasy na paddocku a motokárového centra, občerstvenie sa vydáva cez predajné okienko prevádzok. Pripravili sme špeciálne jednotné menu pre všetkých návštevníkov.

MALKIA PARK

Malkia Park s Bistrom Cézar otvára svoje brány od stredy 6. mája. Aktuálne prevádzkové hodiny a informácie nájdete na www.malkiapark.sk

Všetky otvorené prevádzky podliehajú prísnym hygienickým opatreniam zahŕňajúcim stojany na dezinfekciu rúk, inštaláciu ochranným plexiskiel, meraniu telesnej teploty, noseniu ochranných rúšok a rukavíc či dodržiavaniu minimálnych odstupov 2m od ostatných návštevníkov a zamestnancov. Všetkých návštevníkov žiadame o ich dodržiavanie a zodpovedné správanie.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *