Slovakia Ring obnovuje svoju prevádzku

Richard Karnok

Dobrá správa pre všetkých fanúšikov rýchlych kolies, adrenalínu, auto či moto kurzov – areál pretekárskeho okruhu otvára svoje brány aj širšej verejnosti, zatiaľ však s určitými obmedzeniami vyplývajúcimi z aktuálne platných nariadení vlády SR.

Pretekársky okruh a voľné jazdy AUTO / MOTO
Pre záujemcov o jazdy na pretekárskom okruhu či už na motorkách alebo autách sú určené špeciálne dni pre verejnosť. Pri registrácii na mieste je nutné predložiť negatívny antigénový test na Covid-19.
27.4.2021. Celodenné voľné jazdy MOTO
28.4.2021 Celodenné voľné jazdy AUTO

CENTRUM BEZPEČNEJ JAZDY
Kurzy pre AUTÁ a MOTO sú opäť v prevádzke, stačí si vybrať termín a registrovať sa priamo na webovom Kalendári. Inštrukcie k priebehu kurzov dostanete do emailu pred konaním kurzu.
Termíny kurzov

Požičovňa motokár otvorená pre verejnosť
Jazdy na motokárach sú možné podľa aktuálneho kalendára.
Ďakujeme vopred za strpenie a prípadne dlhšie čakacie časy vyplývajúce z aktuálnych obmedzení.

Vojenské múzeum
Priestory vojenského múzea budú sprístupnené od 1.5. a to každý víkend v čase od 11h – 19h. Aktuálne informácie nájdete aj na webe.

Malkia Park
Obľúbený zvieratkový park je prístupný od 20.4, každý deň okrem pondelka. Aktuálne otváracie časy a informácie nájdete na
www.malkiapark.sk

UPOZORNENIE !!!
Žiadame všetkých návštevníkov o prísne dodržiavanie aktuálne platných nariadení vlády SR – predovšetkým disponovaním platným negatívnym antigénovým/RT-PCR testom na ochorenie Covid -19 alebo potvrdením o prekonaní ochorenia Covid-19 nie starším ako 180 dní alebo potvrdením o zaočkovaní druhou dávkou vakcíny s uplynutou lehotou minimálne 14 dní. Nosenie ochranného rúška aj v exteriéri, respirátora triedy min. FFP2 v interiéri, dezinfekcia rúk či dodržiavanie odstupov ostáva u nás naďalej v platnosti.

Vyhradzujeme si právo osoby nedodržiavajúce uvedené opatrenia do areálu nevpustiť, resp. pri porušovaní vykázať.

Ďakujeme za vašu priazeň, trpezlivosť a tešíme sa na opätovnú návštevu!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.