Slovakia Racing: Testujeme v Španielsku

Richard Karnok

Rovnako ako vlani sa o motorkárov staráme nielen počas pretekárskej sezóny, ale aj počas zimy, a to organizovaním testovania na španielskych okruhoch Almeria a Cartagena.

V tomto čase už majú niektorí testovanie za sebou, ostatní za do Španielska ešte len balia. Samozrejme, aj tí, ktorí ešte len rozmýšľate kedy a kde sa rozhýbať po zimnej prestávke, môžete s nami zažiť skvelé dni na juhu Európy.

Testovania, ktoré organizujeme v spolupráci s agentúrou Bikepromotion, majú medzi motorkármi veľmi dobrý ohlas, užívame si slnečné počasie s ideálnymi teplotami pre jazdenie na okruhu, navyše na okruhoch, ktoré nielen preberú jazdca po dlhej prestávke, ale aj preveria jeho schopnosti a pridajú nové skúsenosti. Oba tieto okruhy sú teda vhodným miestom pre zlepšenie sa, a to nielen pre pretekárov, ale aj hobby jazdcov.

Pokiaľ sa k nám chcete pridať na spoločné testy, všetky informácie nájdete na tomto odkaze: http://www.slovakiaracing.sk/sk/nove-informacie-k-testovaniu-v-spanielsku/

Najlepšie Vám atmosféru jazdenia v Španielsku priblíži fotogaléria, ktorú uvidíte na tomto odkaze: http://www.slovakiaracing.sk/sk/testovanie-v-spanielsku-20152016/

KONTAKTUJTE NÁS

V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktujte či už na adrese info@slovakiaracing.sk, alebo priamo na telefónnom čísle +421 918 736 557.

www.slovakiaracing.sk

S pozdravom

Slovakia Racing Team