Slovakia Racing akadémia s Lukášom Peškom a Jarom Černým už o niekoľko dní!

Richard Karnok

Už 23. a 24. mája sa spolu stretneme na dvojdňovom podujatí Fun Cup, v rámci ktorého budete môcť po prvý raz v tejto sezóne využiť aj obľúbenú Slovakia Racing akadémiu. Záujemcom o akadémiu sa budú venovať doslova hviezdni inštruktori, Lukáš Pešek a Jaroslav Černý, ktorí na Slovakia Ringu len pred niekoľkými dňami doslova deklasovali svojich súperov v triedach Superbike a Superstock 1000 na prvom podujatí šampionátu Alpe Adria! Pokiaľ sa teda chystáte na Fun Cup, tak nezabudnite využiť aj akadémiu, ale pozor! Počet miest je obmedzený!

AKO SA PRIHLÁSIŤ?
Cena akadémie:
120,-€ / 1 deň
200,-€ / oba dni
Keď sa chcete zúčastniť akadémie, musíte byť  prihlásení v prvom rade do Fun Cupu, nie je možné prihlásiť sa len do akadémie. Nasledujúca cena za akadémiu sa Vám priráta k cene Fun Cupu.
V prihlasovacom formulári na konkrétny Fun Cup zaškrtnite políčko, na ktorý deň (či oba dni) sa hlásite. Vzápätí sa Vám ponúkne možnosť vybrať si deň (či oba dni) pre akadémiu. Cena akadémie sa Vám priráta do výslednej sumy v automaticky vygenerovaných údajoch pre platbu.
Upozornenie: Po registrácii Vám príde automaticky vygenerovaný e-mail s informáciami k úhrade (suma, variabilný symbol a do poznámky uveďte svoje celé meno) a v prílohe Vaša prihláška vo formáte pdf. Prihlášku je potrebné vytlačiť a podpísanú priniesť na podujatie, inak ju budete musieť na mieste vypisovať znova.
Registrovať sa na jednotlivé termíny môžete na tomto odkaze: http://www.slovakiaracing.sk/sk/fun-cup/
Platba za akadémiu priamo na podujatí nie je možná, platí sa len vopred na účet!

ČO ROBIŤ AK STE PRIHLÁSENÝ DO FUN CUPU A DODATOČNE SA CHCETE PRIHLÁSIŤ AJ DO AKADÉMIE?
V tomto prípade napíšte na e-mailovú adresu spirkova@slovakiaracing.sk s tým, že sa chcete dodatočne prihlásiť aj do akadémie.
Do e-mailu uveďte:
– meno a priezvisko
– dátum narodenia
– telefónny kontakt
– napíšte či mate záujem o oba dni akadémie, alebo chcete využiť prvý či druhý
– výkonnostnú skupinu (A, B, C alebo D)
Následne Vás budeme kontaktovať s ďalšími informáciami o platbe.

DÔLEŽITÁ JE KVALITA, NIE KVANTITA
Cieľom Slovakia Racing Akadémie nie je nabrať čo najviac motorkárov, ale skutočným záujemcom sa venovať s maximálnym úsilím o ich zlepšenie sa tak, aby mohli mať zo svojej jazdy radosť, pocit vyššieho bezpečia a zároveň jazdiť rýchlejšie. Preto bude počet účastníkov akadémie obmedzený!
Minimálny počet jazdcov na inštruktora je 4, maximálny 6.

DVE SKUPINY: ZAČIATOČNÍCI A POKROČILÍ
Dôležitým je rozdelenie záujemcov na začiatočníkov a pokročilých, čo dáva oveľa lepšiu možnosť pracovať s jednotlivcami podľa ich konkrétnych potrieb.
–    na začiatočníkov čaká oboznámenie sa so základmi jazdy na okruhu, správnym sedením na motocykli, ideálnou stopou, plynulými prejazdmi zákrutami…
–    pokročilí, kde radi privítame práve aj profesionálnych jazdcov napr. z Alpe Adrie či IMRC, sa dozvedia viac o teórii správneho jazdenia, bude monitorovaný ich spôsobu jazdy, odstraňovanie chybných návykov, zmena myslenia pri jazde, čoho cieľom je zrýchlenie jazdca…

MOŽNOSŤ DLHODOBEJ VÝUČBY
Pre tých, ktorí chcú v akadémii dosiahnuť čo najväčší rast s cieľom presadiť sa čo najvyššie v medzinárodných pretekárskych seriáloch, či pripraviť sa na dráhu profi pretekára, odporúčame zúčastniť sa čo najväčšieho počtu dní akadémie, v najlepšom prípade celej sezóny. V takomto prípade pre týchto záujemcov spolu s našimi inštruktormi pripravíme individuálny komplexný program.

TYPY MOTOCYKLOV
Účasť v akadémii je určená pre všetkých, ktorí sa chcú zdokonaliť v jazde na motocykli, či už sú majiteľmi superšportu, cesťáka, naked bika, alebo cestného endura.

BONUSY
Na jazdcov v akadémii samozrejme čakajú rovnaké bonusy ako na podujatiach Fun Cup, pričom sa môžu tešiť aj na viac fotografií či videozáznamov z akadémie, ale aj ďalší sprievodný program.

KONTAKTUJTE NÁS
V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktujte či už na adrese info@slovakiaracing.sk, alebo priamo na telefónnom čísle +421 918 736 557.
Naša webstránka: www.slovakiaracing.sk
Sledujte nás aj na facebooku: https://www.facebook.com/SlovakiaRacing

S pozdravom

Slovakia Racing Team

Foto: Pavel Salaba

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *