Slováci na 8. Kyjovskom okruhu

Richard Karnok 7

Cez víkend sa v moravskom Kyjove konali populárne preteky na mestskej trati, kde na štarte tradične nechýbajú ani slovenskí pretekári.

Medzi klasikmi sa v triede do 175 ccm predstavil David Hanzalík, ktorý však cieľ nevidel. V triede do 250 ccm skončil na druhom mieste Jozef Ježovica, Vladimír Bachar bol v cieli na desiatom mieste. V klasikoch do 500 ccm skončil na ôsmom mieste Viliam Michalka z Trnovca.

Medzi súčasnými motocyklami v triede 125 SP skončil na ôsmom mieste Jozef Ježovica, desiaty bol Milan Hanzalík. V triede 250 SP sa za sebou na 10. a 11. mieste zoradili David a Milan Hanzalíkovci.

Trieda do 600 ccm absolvovala svoje prvé preteky už v sobotu ako Pohár Petra a Tomáša Hlavatkových, kde na výbornom treťom mieste skončil Roman Kurina z Kopčian, David Hanzalík skončil siedmy. V nedeľných pretekoch sa zasa lepšie darilo Davidovi Hanzalíkovi, ktorý bol v cieli štvrtý, Kurina skončil na šiestom mieste.

Roman Kurina (ilustračné foto)

7 komentárov k článku “Slováci na 8. Kyjovskom okruhu

  1. Uz sa móóóc tesíme.
    P.S. Keby to išlo teho stěstícka bych ti dal kolko by si ho unésel. Urcite ho budes potrebovat nie len na road racing.

  2. Dakujem!!!!No na druhy rok to bude ešte lepšie !na druhy rok jedem alpe adriu a road racing cesky aj slovensky plus irski šampionat tak budem hodne moc potrebovat štastia!Dakujem

  3. Samozrejme obidvom velká gratulácia za vybojované umiestnenia. Držim pěsti, nech vam to tak šlape dál.

  4. Úžasný zážitok zo šestiek v nedelu.Tý dvaja kopčanský „divočáci“ si to riadne medzi sebou rozdávali.

  5. Veľká vďaka za upozornenie!!!!!!!! Už tam dali správne, prerobil som to. Ešte raz díky 🙂 Pravdupovediac sa mi to hneď nezdalo 😀

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *