Rokovacie materiály pre Valné zhromaždenie CPM

Richard Karnok 3

O desať dní, 4. decembra sa na Slovakia Ringu uskutoční Valné zhromaždenie disciplíny CPM a my vám preto v nasledujúcom článku prinášame materiály, ktoré budú prerokované a zároveň tu nájdete aj plán rokovania.

 

Rokovací materiál VZ CPM

Športový poriadok Slovenského pohára (pre držiteľov B licencií) 2012

Národné športové poriadky MM SR Mini Moto 2012

Technické predpisy MM SR Mini Moto 2012

 

 

 

3 komentárov k článku “Rokovacie materiály pre Valné zhromaždenie CPM

  1. Ahoj Laco,
    chcem sa len spýtať prečo nie sú Kopčany zaradené v kalendáre na rok 2012,a prečo stále tu niekto operuje s výsledkami z Kopčian že nie su OK,keď už je všetko prerobené pánmi Domotorom a Valachom a zaslané boli p.Balážovi.Mne osobne sa zdá že v SMF odbor vintage niekomu (všetci viete komu) vadia Kopčany.Ak mu ide o dotácie zo SMF na preteky,nech si ich nechá,my sme išli bez dotácií oba ročníky a pôjdeme zasa.Ak by niekto zo SMF sa unúval prísť k nám na preteky,tak by videl aké sú ohlasy medzi pretekármi na úroveň pretekov u nás a inde na Slovensku.Toto nás len utvrdzuje v názore ísť ďalšie ročníky už ako preteky classic t.j.oldtimery na rýchlosť ako sa to jazdí v ČR.

    1. To myslíte vážne že Kopčiansky Rýchlostný MotoOkruh 2012 nebude??? To predsa nieje možné… Veď Kopčany mali najvyššiu účasť pretekárov a boli to super preteky. Majú oveľa väčšie meno ako napríklad Holíč. A to sa v Holíči jazdí UEM Cup. Ja by som nepovedal ani pol slova keby sa toto podujatie dajoko nepodarilo aleorganizátori a pretekári odviedli skutočne skvelú prácu a preto sa do Kopčian vrátili také mená ako Klimek, Ježovica, Žiška a ďalší. Prišli špičkový jazdci z Czech Road Racing Cupu a preteky opäť nabrali na kvalite. Osobne si myslím že niekto z SMF nemôže stráviť že Kopčany za 2 roky získali omnoho väčšiu popularitu ako ostatné podniky v ktorých sa jazdí UEM Cup. Hanba vám… Dúfal som že slovenský motocyklový šport sa bude ďalej rozvýjať a nie že sa tu budú znova rušiť podujatia ktorých je aj tak málo. A keby som sa mohol spítať … Štefan myslíte vážne že Kopčany budú aj v lete aj keď už nebudú pod SMF???

      1. Zdravím Vás, Kopčany sa pôjdu určite a to 28. a 29. júla. Štefan myslel to, že Kopčany sa nebudú rátať do Medzinárodných majstrovstiev SR v rámci pretekov pravidelnosti. Informácie o týchto a aj ďalších podujatiach budú samozrejme aj na tejto stránke. Vsetky aktuality tu budeme zverejňovať.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *