R.I.P. Arpád Dömötör

Richard Karnok 2

S veľkým smútkom a bolesťou v srdci sme prijali správu o náhlom úmrtí jedného zo zakladajúcich členov SMF, bývalého predsedu disciplíny enduro a rally, zakladateľa, predsedu technického výboru a dlhoročného technického komisára pána Arpáda Dömötöra (*29.08.1938 – †04.01.2020).

Arpád Dömötör, pre mnohých náš Arpi, patril celých 26 rokov existencie SMF k jej čelným predstaviteľom. V posledných rokoch bol neodmysliteľnou súčasťou každej technickej prebierky na medzinárodných podujatiach SMF a to vo všetkých jej disciplínach. Bol autorom viacerých technických predpisov a smerníc SMF. Súčasne bol až do konca aktívnym testovacím komisárom SMF a hlavným technickým komisárom na všetkých podujatiach vintage CPM. Stretnutia s ním boli vždy plné humoru, ale i vysokej odbornosti a entuziazmu.

Slovenská motocyklová federácia stráca v osobe p. Arpáda Dömötöra veľkého odborníka a priaznivca motocyklového športu, ktorý lásku k motocyklizmu a k SMF šíril nie len medzi našimi členmi, ale aj medzi širokou verejnosťou.

Posledná rozlúčka s Arpim Dömötörom bude v pondelok 13. januára 2020 o 14,00 hod. v Dome smútku v Sládkovičove (Cintorínska ulica).

Česť jeho pamiatke!

 

 

2 komentárov k článku “R.I.P. Arpád Dömötör

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *