Prvý tohtoročný Fun Cup bude 4. mája na Slovakia Ringu

Richard Karnok

V utorok 5. apríla spúšťame registráciu so zvýhodneným predpredajom na prvé tohtoročné podujatie Fun Cup, na ktoré Vás srdečne pozývame. Podujatie sa uskutoční ako jednodňové už 4. mája na okruhu Slovakia Ring.

Fun Cup  pre Vás naša Agentúra Slovakia Racing organizuje už šiesty rok. Aj tentoraz sme pre Vás pripravili mnoho zaujímavého, počas podujatí si môžete kvalitne zajazdiť na bezpečnom okruhu, pričom v cene štartovného Vás čaká občerstvenie, transpondér, ešte viac zábavy, mimoriadne ceny pre najúspešnejších a nebudú chýbať ani krásne hostesky. Navyše podľa najrýchlejších dosiahnutých časov dňa budú pohármi ocenené aj tri najrýchlejšie zástupkyne nežného pohlavia a podľa rovnakého kľúča budú na každom podujatí tiež pohármi ocenení aj motorkári s motocyklami špecifikácie Naked.

ZADELENIE DO SKUPÍN
Súčasťou podujatia Fun Cup sú vždy tréningy, kvalifikácie a preteky (prípadne vytrvalostné preteky – endurance), na ktorých budú jazdci zadelení do nasledovných skupín:
A – 1000 – Rýchli
B – 600 – Rýchli
C – Open – Pokročilí
D – Open – Začiatočníci
Do skupín sú jazdci rozdelení na základe skúseností a rýchlosti, takže v každej skupine sa nachádzajú rovnocenní jazdci. Skupina A-B je určená pre rýchlych jazdcov so skúsenosťami na okruhu. V ďalších skupinách sú jazdci s menšími skúsenosťami a pomalším časom alebo jazdia na okruhu prvýkrát. V prípade zrýchlenia sa jazdec automaticky preraďuje do rýchlejšej skupiny.

ŠTARTOVNÉ A REGISTRÁCIA
Zvýhodnený predpredaj na prvé podujatie Fun Cup potrvá do 20. apríla do polnoci, čo je 14 dní pred začiatkom podujatia. V tomto termíne musí byť úhrada pripísaná na našom účte. Po tomto termíne platí štandardná cena.
Cena za 1-dňový Fun Cup:
Predpredaj 110,-€ / Štandardná cena 140,-€
Registrovať sa môžete na tomto odkaze: http://www.slovakiaracing.sk/sk/fun-cup/

ČASOVÝ HARMONOGRAM
Vzorový časový harmonogram stiahnete tu:
http://www.slovakiaracing.sk/wp-content/uploads/2016/04/CASAK_FUN_CUP_2016_1.den_.pdf

PRENÁJOM BOXU
Na podujatí máte možnosť prenájmu boxu za 120,-€/1deň.

SLOVAKIA RACING ACADEMY NA PRVOM PODUJATÍ NEBUDE
Samozrejme, po Vašom veľkom záujme o Slovakia Racing Academy, pokračujeme s touto motoškolou aj v roku 2016, no tá sa začne až od druhého podujatia.

VYHLÁSENIE ÚČASTNÍKA
Vyhlásenie účastníka je potrebné vyplnené odovzdať pri registrácii na mieste.
Stiahnete ho tu: http://www.slovakiaracing.sk/wp-content/uploads/2016/04/2016-vyhlasenie-ucastnika-1.pdf
Zároveň Vás prosíme o prečítanie si Pravidiel a pokynov agentúry Slovakia Racing, ktorých dodržiavaním sami prispejete k pohodlnejšiemu priebehu podujatia. Pravidlá a pokyny nájdete tu: http://www.slovakiaracing.sk/wp-content/uploads/2016/04/pravidla-a-pokyny-FunCup-SK-1.pdf

ĎALŠIE INFORMÁCIE
Čoskoro Vás budeme informovať o ďalších novinkách týkajúcich sa predovšetkým oceňovania najúspešnejších jazdcov.

KONTAKTUJTE NÁS
V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktujte či už na adrese spirkova@slovakiaracing.sk, alebo priamo na telefónnom čísle +421 917 287 434.
Naša webstránka: www.slovakiaracing.sk
Sledujte nás aj na facebooku: https://www.facebook.com/SlovakiaRacing

S pozdravom

Slovakia Racing Team

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *