Prvý letný Fun Cup prebehol na jednotku, čoskoro nás čaká ďalší

Richard Karnok

Krásne počasie, množstvo jazdenia, večerná párty, krásne dievčatá, jedlo, pitie, žrebovanie o ceny… To všetko čakalo na takmer 120 účastníkov dvojdňového Fun Cupu, ktorý na Slovakia Ringu v dňoch 6. a 7. júla zorganizovala agentúra Slovakia Racing.

Motorkári boli aj tentoraz rozdelení podľa výkonnosti do štyroch skupín, každá skupina absolvovala po oba dni svoje preteky a najúspešnejší piati jazdci v každej boli aj ohodnotení pohármi a vecnými cenami. Organizátori nezabudli ani na najúspešnejšie jazdkyne a motorkárov kategórie naked bike.

Na večernej párty sa okrem zábavy žrebovali aj výhercovia zaujímavých cien, jeden motorkár si na budúcom Fun Cupe zajazdí jeden deň celkom zdarma a druhý absolvuje zdarma jeden deň Slovakia Racing akadémie!

Už čoskoro budú mať motorkári možnosť opäť si užiť poriadnu dávku kilometrov a zábavy na Fun Cupe navyše aj so Slovakia Racing akadémiou, ktorý sa na Slovakia Ringu uskutoční už 1. a 2. augusta, pričom do 25. júla môžu v predpredaji využiť zľavnené štartovné!

Výsledky z Fun Cupu sú na tomto odkaze: http://www.mylaps.com/en/events/1294070

Viac informácií o podujatí Fun Cup nájdete tu: http://www.slovakiaracing.sk/sk/fun-cup/

Tlačová správa Slovakia Racing

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *