Prezident SMF Peter Lazar oslavuje!

Richard Karnok

Prezident SMF Ing. Peter Lazar 12.4.2021 oslavuje, rovnako ako si pripomíname prvý let človeka do vesmíru, životné jubileum 60 rokov. Gratulujeme!

Peter Lazar je aktívnym členom SMF od jej vzniku v roku 1993. Bývalý motocyklový jazdec po skončení športovej kariéry najskôr pôsobil ako člen športovej komisie enduro ešte za federácie a následne ako zakladajúci člen SMF i v komisii Endura a rely SMF. Od r. 2000 vykonával funkciu predsedu a viceprezidenta športovej komisie Enduro a rely SMF. Prezidentom SMF sa stal v roku 2018, kedy mu delegáti generálneho zhromaždenia SMF dali svoj hlas a po 12-tich rokoch vystriedal na čele SMF Petra Smižíka. Okrem funkcie prezidenta SMF je Peter Lazar dlhé roky členom športovej komisie endura medzinárodnej motocyklovej federácie FIM a práve i vďaka tomu sme na Slovensku za posledné roky mohli vidieť viac krát európsku a svetovú “enduro” špičku, v rámci nami organizovaných podujatí majstrovstiev Európy, sveta a šesťdňovej motocyklovej súťaže.

Vážený prezident SMF, drahý Peter, k životnému jubileu 60 rokov ti v mene členov SMF prajeme veľa zdravia, osobných, pracovných úspechov a pevne nervy pri prekonávaní súčasných problémov s ktorými náš šport bojuje.

VŠETKO NAJLEPŠIE !

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *