Prezentujte svoj tím, podujatie alebo motofirmu výstižným videom

Richard Karnok

Ste pretekárom, majiteľom motocyklového tímu, organizujete motocyklové podujatie, alebo máte predajňu či servis motocyklov? Pripravíme vám video prezentáciu, ktorá osloví vašich nádejných zákazníkov či sponzorov.

VIDEO JE VIDEO

Súčasný webový priestor je plný reklamných bannerov, ktoré sa podobajú ako vajce vajcu a už len ťažko sa môžete spoľahnúť na to, že niekto klikne na banner vašej spoločnosti medzi množstvom ďalších reklám. My vám preto ponúkame niečo iné. Akčné, výstižné a úderné video, ktoré o vás, vašej akcii, spoločnosti či tíme povie úplne všetko. A hlavne, video je video… Veď to poznáte sami. Môžete písať texty, články, zverejňovať fotografie, ale video vás ukáže najbližšie realite.

KTO SME

Sme dvaja kamaráti, Rišo Karnok a Braňo Schmogrovits. Máme radi motorky. A hlavne preteky na motorkách. Ja, Rišo, navštevujem preteky už vyše 40 rokov, komentujem, fotím, píšem… Braňo je kameraman, ktorý nakrúca pre rôzne spoločnosti, vlastní Certifikát Media training z Univerzity v Tennessee a niekoľko ocenení z rôznych súťaží. Keďže sme už na pretekoch nejaký ten čas strávili a pripravili aj video reportáže, ktoré si môžete pozrieť nižšie, napadlo nám, že možno by niektorí z vás radi využili naše služby. Všetko prispôsobíme vaším požiadavkám a výsledok vás určite poteší.

DOKUMENTY AJ REPORTÁŽE

Aby o našej práci nevypovedal len nejaký text, ponúkame vám nižšie niekoľko videí z našej spoločnej práce. Okrem reportáží z pretekov na Automotodróme v Brne, na Slovakia Ringu či v Trenčíne sme pred časom pripravili dokumentárny film o našej motocyklovej legende, 10-násobnom majstrovi Československa Petrovi Balážovi. Nech sa páči, pozerajte… A v prípade záujmu sa nám ozvite na adrese karnok@motomedia.sk, alebo na telefónnom čísle +421 905 444 198.