Prečo sa oplatí prísť v júli do areálu Slovakia Ring?

Richard Karnok

Aj v júli chystá areál Slovakia Ring pri Orechovej Potôni množstvo atraktívnych podujatí. Ak sa chystáte tráviť júl na Slovensku, jeho kalendár aktivít vám ponúka víkendy plné rýchlych áut, motocyklov, či adrenalínu. Hneď na prvý štvrtok v mesiaci sa môžu tešiť všetci fanúšikovia motocyklových veteránov!

V areáli Slovakia Ring si na svoje príde každý – milovníci rýchlej jazdy, amatérski jazdci, majitelia športových automobilov a motocyklov, profesionálni jazdci, vodiči z povolania a v neposlednom rade aj diváci a fanúšikovia motoršportu. Pridajte sa k nim a zažite adrenalín počas pretekov! Aké podujatia vás čakajú?

MM SR Vintage 2012, 05.07.2012
Seriál Medzinárodných majstrovstiev SR motocyklových oldtimerov odštartuje v prvý júlový voľný deň. Pretekári si môžu zajazdiť už v stredu podvečer a štvrtok doobeda vo voľných tréningových jazdách. Samotné preteky sa pôjdu popoludní. Popri šampionáte budú na tomto podujatí štartovať aj motocykle 125 a 250 SP a kategória Open pre motocykle do 1000cc a do roku výroby 2012. Privítajte historické motocykle, ktoré okrem rýchlosti ponúkajú aj jedinečný štýl minulých desaťročí.

MAD autopoťahy Power Fest, 05.07.2012
Vo štvrtok, 5. júla bude Slovakia Ring hostiť aj medzinárodný zjazd automobilov, ktorého súčasťou môžete byť aj vy!  Okrem pohľadu na krásne autá sa môžete tešiť na aj rýchle štarty v šprintérskej kategórií na 402 metrovej trati, alebo zvuk silných motorov pri súboji o najlepší tuning. Príďte si obzrieť nádherné autá na dráhe či zblízka  v paddocku, do ktorého budete mať voľný prístup.

FUN Cup, 06.07.2012
Seriál FUN Cup je určený amatérskym ale aj profesionálnym jazdcom, ktorí si chcú zajazdiť na okruhu Slovakia Ring. V moto sezóne 2011 si preteky získali domácich aj zahraničných priaznivcov a aj preto sa tento rok koná už ich tretie kolo. Okrem samotných pretekov budete mať možnosť absolvovať a školu jazdy pod profesionálnym dohľadom Jara Černého, Martina Čermáka. Pretekári sa môžu tešiť aj na celodenné občerstvenie a mnoho iných sprievodných aktivít.

Slovakia Ring Golf Cup 2012, 21.07.2012
Areál Slovakia Ring je naozaj športovo všestranný. Novou športovou dimenziou, do ktorej sa okruh zapojil, je golfový turnaj v Golf Clube Skalica. Otvorený turnaj so systémom hry stableford netto s úpravou HCP má ambíciu stať sa každoročným tradičným podujatím.  Ak patríte k fanúšikom golfu, začnite sa pripravovať! Na víťazov každej vekovej kategórie čakajú exkluzívne ceny, ktoré im umožnia vychutnať si naplno areál Slovakia Ring!

Slovenský pohár CPM 2012, 26.07. 2012
Slovenský pohár CPM sú jedinečné preteky na slovenskej scéne motocyklového športu, určené pre držiteľov ,,B“ licencií, ktoré si môže zakúpiť každý vlastník superšportového motocykla. Jazdci pretekajú v troch kategóriách 125, -600 a +600 kubických centimetrov. Seriál pretekov umožní stráviť jazdcom desiatky hodín na okruhu a zlepšiť tak svoje pretekárske schopnosti resp. kvalitatívne sa posunúť na profesionálnu úroveň. Príďte si bezplatne vychutnať atmosféru pretekov a povzbudiť jazdcov zo Slovenska aj zahraničia.

Viac informácií na www.slovakiaring.sk/podujatia

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *