Pozvánka na ďalší letný Fun Cup 3. a 4. augusta

Richard Karnok

Vážení jazdci, prečítajte si dôkladne tieto informácie, sami sebe tak urobíte Fun Cup pohodlnejším a predídete zbytočným nedorozumeniam. Dovoľte nám poďakovať sa Vám za účasť na predchádzajúcom podujatí a zároveň Vás pozvať na ďalší letný Fun Cup, ktorý sa 3. a 4. augusta opäť uskutoční na Slovakia Ringu. Pre profesionálnych pretekárov zo seriálov Alpe Adria a IMRC sa tak navyše naskytá možnosť využiť Fun Cup ako ideálny tréning na majstrovské podujatie, ktoré sa na Slovakia Ringu uskutoční v septembri.

ZADELENIE DO SKUPÍN
Aj tentoraz budú motorkári na podujatiach Fun Cup zadelení do skupín: A 1000 rýchli, B 600 rýchli, C pokročilí, D začiatočníci, teda podľa výkonnosti, čím zabezpečíme plynulosť jazdenia a bezpečnosť jazdcov na dráhe.
Tak ako sa to osvedčilo na predchádzajúcom podujatí, v prípade vysokej účasti jazdcov, ktorá by prevyšovala priepustnosť trate v jednotlivých skupinách, pridáme piatu skupinu (A2) do tréningov aj pretekov, ale predĺžime časový harmonogram, tak, aby ste neprišli o garantované množstvo jazdenia.

REGISTRÁCIA
Zvýhodnená cena platí do 20. júla, kedy musíme evidovať Vašu prihlášku a aj úhradu na našom účte.
90,-€ / 1 deň      (po tomto termíne platí štandardná cena 110,-€ / 1 deň)
160,-€ / 2 dni     (po tomto termíne platí štandardná cena 180,-€ / 2 dni)
Registrovať sa môžete na tomto odkaze…
Na podujatí máte možnosť prenájmu boxu za 100,-€ / 1 deň.
Ako je u nás zvykom, v cene štartovného je transpondér, občerstvenie, ceny pre víťazov a Prize money a hostesky.
Dôležité upozornenie – využite večernú registráciu!
Pokiaľ na okruh prídete už večer pred podujatím, využite možnosť okamžitej registrácie! Podľa Vašich potrieb radi predĺžime večernú registráciu do 23. hodiny. Vyhnete sa tým raňajšiemu registrovaniu, kedy vznikajú dlhé zástupy záujemcov a s istotou stihnete už prvé tréningy!

PRIZE MONEY
Aj tento rok sme pre Vás pripravili odmeny za umiestnenia na jednotlivých podujatiach, ale aj koncoročné losovanie o ceny. Ich prehľad nájdete tu…

ČASOVÝ HARMONOGRAM
Časový harmonogram podujatia Fun Cup:
3.8.:
Verzia 5 skupín
Verzia 4 skupiny
4.8.:
Verzia 5 skupín
Verzia 4 skupiny

PROFESIONÁLNE FOTOGRAFIE
Priamo na našich podujatiach, alebo neskôr cez náš e-shop si môžete zakúpiť mimoriadne kvalitné profesionálne fotografie. Na Fun Cupoch sa o fotografovanie stará Jan Čech.
Fotky si môžete pozrieť a objednať na tomto odkaze…

VYHLÁSENIE ÚČASTNÍKA
Vyhlásenie účastníka je potrebné vyplnené odovzdať pri registrácii na mieste.
Vyhlásenie účastníka stiahnete tu…

KONTAKTUJTE NÁS
V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktujte či už na adrese info@slovakiaracing.sk, alebo priamo na telefónnom čísle +421 918 736 557.

Tešíme sa na Vašu účasť!

Slovakia Racing Team