Pozvánka DFRA.cz: Grande Finále na Slovakia Ringu

Richard Karnok

V dňoch 25.-26.9.2019 organizuje DAFIT FILLA racing agency poslednú tohtoročnú akciu Grande Finále na slovenskom okruhu Slovakia Ring, kde prebehne vyhlásenie celkového poradia Yamaha Dunlop cup 2019 a Wepol Endurance Championship, a špeciálna žrebovačka o skúter a žrebovačka o zájazd na Bali. Môžete sa tešiť na slávnostné ukončenie sezóny a sprievodný program, živú hudbu, DJ, stehno, steaky a pivo zdarma, drinky za euro.

1. DEŇ PRETEKY A 2. DEŇ VOĽNÉ JAZDY

Na finálovej akcii je harmonogram otočený, teda prvý deň bude pretekársky, kde jazdcov čaká voľné jazdenie 3x 20min a 1x 15min (4 výkonnostné skupiny) + preteky (600cc, 1000ccm, Racer (open) a naked) + OPEN pitlane 60 min. Večer prebehne celkové vyhlásenie, špeciálne bonusové žrebovačky o skútra a zájazd na Bali, nasledovať bude bohatý večerný program vrátane grilovania, piva zadarmo a drinkov za 25,- Kč podľa výberu, atmosféru naštartuje a roztancuje známa skupina The Flops a následný nekončiaci zvyšok párty bude hrať DJ.

Preteky a voľné jazdy sú určené pre začiatočníkov, moto s ŠPZ, skúsených alebo amatérskych jazdcov, ktorí sa môžu zúčastniť pretekov bez licencie.

ZAHRNUTÉ V CENE

✅ transpondér
✅ inštruktor individuálne k dispozícii (ZADARMO)
✅ bezodný energetický nápoj
✅ profi FOTO z akcie
✅ organizácia kvalifikácií a pretekov – stehno, steak a pivo

ŠPECIÁLNA ŽREBOVAČKA

Na Slovakia Ringu prebehne špeciálne žrebovanie o skúter YAMAHA 125, ktorý vyhrá niekto z jazdcov, ktorí si zakúpili celú sezónu s DFRA.cz. Druhé špeciálne žrebovanie prebehne o zájazd na Bali, kedy v žrebovaní budú všetci, ktorí prídu na Slovakia Ring.

REGISTRÁCIA

Registrovať na podujatie sa môžete po kliknutí sem…

Všetci okruhoví jazdci sú srdečne pozvaní na finálovú akciu a ukončiť tak okruhovú sezónu 2019 vo veľkom štýle na Slovakiaringu.

DAFIT FILLA racing agency

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *