Posledný tohtoročný Fun Cup naplnil štartové rošty

Richard Karnok

Záverečné tohtoročné podujatie Fun Cup pripravila agentúra Slovakia Racing v dňoch 7. a 8. septembra na Slovakia Ringu. Pre obrovský záujem organizátori jazdcov rozdelili do piatich skupín a aj tak boli naplnené štartové rošty. Veď po oba dni počet účastníkov prekročil číslo 200!

Motorkári si však neužili len tradičné množstvo jazdenia, ale aj rozlúčkovú Fun Cup párty, kde nechýbalo pečené prasiatko, dídžej, starostlivosť o pitný režim a samozrejme krásne dievčatá. Navyše organizátori na párty splnili svoj sľub, keď prebehlo vylosovanie výhercov cien, ktorými boli LCD LED televízory, 20 tabletov a kamery GoPro Hero 4.

Aj na poslednom tohtoročnom Fun Cupe stálo na strane usporiadateľov počasie, keď sa ortuť na teplomere pohybovala okolo pre motorkárov ideálnej dvadsiatky. Ocenení boli jazdci podľa skupín od tých najrýchlejších až po začiatočníkov, samozrejme ani tentoraz nechýbalo ocenenie najrýchlejších zástupkýň nežného pohlavia.

Ani tentoraz nechýbala Slovakia Racing akadémia, kde sa motorkárom venoval popredný pretekár Jakub Smrž. Záujem jazdcov svedčí o tom, že im výučba od profesionálov skutočne pomáha a to nielen v lepších časoch dosahovaných na okruhoch, ale aj v bezpečnom správaní sa na dráhe, čo je hlavným poslaním akadémie.

Piaty ročník Fun Cupov je za nami, no organizátori z agentúry Slovakia Racing už teraz pripravujú novinky, s ktorými urobia Fun Cup výnimočným podujatím aj v nasledujúcej sezóne.

Už počas nadchádzajúceho víkendu 12. a 13. 9. sa na Slovakia Ringu uskutoční vrcholné motocyklové podujatie seriálov Majstrovstiev Európy, Alpsko-jadranského šampionátu a IMRC, ktorých organizátorom je rovnako agentúra Slovakia Racing. Na mieste predvedie motocyklové umenie dvesto pretekárov z viac ako 15 krajín Európy a vy všetci ste srdečne pozvaní, aby ste si užili záver sezóny na najprestížnejšom podujatí cestných motocyklov na Slovensku a podporili našich pretekárov. Viac informácií nájdete na stránke organizátorov www.slovakiaracing.sk.

Výsledky z Fun Cupu nájdete tu…

Tlačová správa Slovakia Racing