Podporná kampaň FIM #RidersAtHome. Zapojte sa aj Vy!

Richard Karnok

Medzinárodná motocyklová federácia FIM chce i v súčasnej zložitej situácii vzdelávať a informovať jazdcov na celom svete, ako sa správať správnym a zodpovedným spôsobom a tým bojovať proti koronavírusovému ochoreniu COVID-19. Tým, že sa FIM snaží osloviť širokú motocyklovú rodinu FIM, usiluje sa o podporu miestnych orgánov jednotlivých krajín sveta pri zavádzaní rôznych opatrení. S týmto cieľom FIM spustila kampaň, ktorá má podporovať motocyklistov, aby zostali doma – #RidersAtHome.

Cieľom kampane je nechať motocykle doma/v garáži a snažiť sa ich nepoužívať, dokonca ani v krajinách, kde je to zatiaľ stále povolené, aby sa predišlo akémukoľvek riziku a prípadným nehodám, zraneniam, ktoré by mohli ešte viac zaťažiť systém zdravotnej starostlivosti, ktorý je už aj tak pod veľkým tlakom.

Uvedená kampaň FIM používa jednak svoju platformu „We, The Riders“ na sociálnych sieťach a taktiež FIM v súčasnej dobe vyzýva jazdcov, amatérskych aj profesionálnych, ale aj organizátorov, promotérov, partnerov a médiá zo všetkých disciplín a zo všetkých krajín, aby nahrali svoje vlastné videozáznamy, ktoré môžu zdieľať na sociálnych sieťach, aby pomohli šíriť a posilňovať túto dôležitú kampaň.

Na základe toho žiadame i našich jazdcov, aby takéto videá zasielali na sekretariát SMF, alebo priamo na FIM (marketingovému a kominukačnému riaditeľovi FIM) na adresu fabio.muner@fim.ch. Prípadne ich môžu nahrať do skupiny SMF na FB, alebo do skupiny FIM https://www.facebook.com/wetheriderswtr/ na Facebooku. FIM následné zverejní videá na svojich sociálnych kanáloch, kde bude označený autor, ktorému zverejnené bude oznámené a ten to bude môcť taktiež zdieľať ďalej.

A ako na to? Celý postup je uvedený v článku na webe SMF po kliknutí sem…

Sekretariát SMF, 6.4.2020

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *