Podporíme Lakiho Slobodu na ceste na Tourist Trophy?

Richard Karnok

Motocyklového pretekára Miroslava Slobodu iste netreba fanúšikom predstavovať. Najlepším spôsobom sa im totiž predstavil on sám, keď s ostatných dvoch rokoch ako prvý Slovák v histórii už dvakrát úspešne štartoval na ostrove Man na podujatí Manx Grand Prix.

Ďalšou métou tohto sympatického jazdca je absolútny vrchol pretekania na prírodných okruhoch, podujatie Tourist Trophy. Zúčastniť sa tohto podujatia však nie je pre Lakiho jednoduché.

„Organizátor potvrdil Lakiho účasť na tohtoročnej Tourist Trophy!“

O svojich jazdeckých kvalitách na ostrove Man už presvedčil, o čom svedčí aj skutočnosť, že organizátor potvrdil Lakiho účasť na tohtoročnej Tourist Trophy! Laki teda už ako pretekár presvedčil, teraz je rad na nás, jeho fanúšikoch, aby sme ho podporili finančne. Netreba veľkú sumu, stačí, ak nás bude dosť a ja verím, že Laki má fanúšikov naozaj dosť. Tých skutočných fanúšikov. Tých, ktorí naozaj túžia vidieť prvého Slováka na štarte najväčších roadracingových pretekov na svete a túžia mu pomôcť… „Títíčko“ je finančne veľmi náročné a Laki to sám neutiahne… Aj váš príspevok pomôže znížiť vysoké náklady spojené so štartom Lakiho na týchto náročných pretekoch. Dámy a páni, je rad na nás…

„Nestačia lajky či podporné komentáre, nevyhnutná je reálna pomoc!“

Každý z vás môže pomôcť! Laki vytvoril projekt na stránke startovac.cz, ktorý už pred časom vďaka priazni fanúšikov pomohol na Tourist Trophy českému pretekárovi Kamilovi Holánovi. Pre tých, ktorí sa rozhodnú Lakiho podporiť, má náš pretekár pripravené odmeny, ktoré im pripomenú ich pomoc. Prosím, nestačia lajky či podporné komentáre, nevyhnutná je reálna pomoc! Pokiaľ sa do konca mája nevyzbiera cieľová suma, ktorá má hodnotu 3000 €, Laki z vyzbieraných peňazí neuvidí ani cent… O svoj vklad sa ale nemusia báť tí, ktorí prispeli, pretože pri neúspechu projektu sa im celá venovaná suma vráti späť na účet.

Všetky najdôležitejšie informácie a možnosť podpory Lakimu Slobodovi nájdete priamo na adrese projektu: www.startovac.cz/projekty/podporme-lakiho-na-isle-of-man-2019/

Tohtoročné podujatie Tourist Trophy Isle of Man sa uskutoční v dňoch 25. 5. 2019 – 7. 6. 2019.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *