Poďakovanie…

Richard Karnok

V stredu 1. októbra sme sa na cintoríne v Malých Levároch rozlúčili s otcom nášho popredného pretekára Vladimíra Ružu, pánom Petrom Ružom.


Na mieste sa okrem rodinných príslušníkov a známych zišlo aj veľké množstvo motocyklových pretekárov a ďalších ľudí z tohto prostredia. Bolo neuveriteľné a v tomto smútku zároveň potešujúce, že ľudia, ktorí sú inak na pretekárskej dráhe súpermi, vedia v ťažkých chvíľach jedného z nich vytvoriť takúto úžasnú podporu. Preto radi zverejňujeme vyjadrenie Vlada Ružu:

„Chcem veľmi poďakovať všetkým, ktorí našu rodinu podporili v tomto ťažkom čase a prišli sa rozlúčiť s naším otcom. Videl som množstvo mojich kolegov motorkárov a známych, s ktorými sme sa spolu s otcom dlhé roky stretávali na pretekoch. Nečakal som takúto podporu, prišli z blízka i z ďaleka a priznávam, že som to nečakal. Veľmi ma to prekvapilo a celú našu rodinu potešilo. Veľa to pre nás znamená. Vedomie, že sme v našom smútku nezostali sami a že bol otec takto obľúbený v motorkárskej rodine, nám v tomto ťažkom čase veľmi pomáha prekonať túto veľkú stratu. Ďakujem vám!“

Vlado Ruža