Peter „Miši“ Bernáth (*24.7.1969 †8.10.2018)

Richard Karnok 5

Ťažko sa mi píše… ešte pred mesiacom sme u neho dve noci bývali v penzióne v Betliari, debatovali a spomínali…a plánovali, ako ma odvezie na lietadle nad Gemerom….

Srdiečko tohto výnimočného a dobrého chlapa rozhodlo inak. Miši už pilotuje svoj posledný let. Spoznali sme sa na pretekoch, kde v rokoch 1998 – 2000 štartoval v rámci medzinárodných pretekov v triedach 600 SS, Stock, SB.

Chodievali spolu skvelá parta, priatelia, kde sa jeden druhému tešili z peknej jazdy, pekných pretekov, dobrých výsledkov. Priateľskejšiu atmosféru bolo málokde vidieť. Laci „Lipo“, Piťu Bodon, „Fogy“, „Drótoš“ a… Miši.

S Mišim sme mali veľmi blízko k sebe, poznali sme si rodiny, stretli sme sa viackrát pri našich potulkách po Slovensku a vždy boli chvíľky s ním nezabudnuteľné, milé. Vzrastom nízky – ale do jeho dobrého srdiečka by sa zmestila celá galaxia. Napriek tomu práve srdiečko povedalo „dosť“.

Neviem viac vyjadriť svoj smútok…, snáď iba to, že mi bolo cťou ho poznať a nikdy nezabudnem. Posledná rozlúčka bude 12. 10. 2018 v DS v Rožňave o 13:00 hod.

Česť Tvojej pamiatke !

Rudo Mladý s rodinou

Redakcia portálu Moto-cup.sk vyjadruje úprimnú sústrasť pozostalým.

5 komentárov k článku “Peter „Miši“ Bernáth (*24.7.1969 †8.10.2018)

 1. Skvelý človek ,bolo medzi nami motorkárske puto. Ten príbeh medzi ním a mnou je dosť krutý ale život si nevyberá. Nech jeho duša nájde večný pokoj.Aj ja môžem povedať že nikdy nezabudnem.
  R.I.P.

 2. Odpočívej v pokoji, na druhé straně proháněj motorku v nebi, budiž ti zem lehká…
  Pozůstalým upřímnou soustrast a sílu do života, neboť vím jak kruté je když vás někdo opustí.
  Upřímnou soustrast vám všem…
  Nezapomenem

 3. Miši v troch sezónach 1998-2000, mal rád všetky trate, mal rád ľudí, nikdy som ho nevidel nahnevaného…naozaj DOBRÝ človek.
  na štarte č. 60 s Lacim „Lipom“, č.3 s Martinom „Drótošom“, na bedni – Hungaroring – 1. Julo Ilmberger, 2. Miši, 3. Zubko „Drótoš“. Na spoločnej vľavo Piťu Bodon, Miši na motorke, …, Lipo, Fogy, Drótoš.

  Nikdy nezabudnem… R.I.P.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.