Odišiel Miroslav Blusk…

Richard Karnok

V stredu 9. novembra 2016 sa v bratislavskom krematóriu široká verejnosť rozlúčila s Miroslavom Bluskom, ktorý zomrel v stredu 2. novembra vo veku 79 rokov. Tento známy fotograf, skvelý človek, starostlivý manžel, láskavý otec, starý otec a úprimný priateľ, bol dlhoročným spolupracovníkom viacerých médií, okrem iného aj Petržalských novín, takisto Bratislavského futbalového zväzu a v minulosti bol tiež členom výboru futbalového klubu FC Rohožník.

Taktiež bol pravidelným účastníkom na medzinárodných motoristických podujatiach Slovenskej republiky v Endure  a  Country Crosse v Borskom Mikuláši a cestných pretekoch v  Malackách.

Rodák z Rohožníka, bol vždy plný sily, elánu a optimizmu, ktorý dlhé roky býval v Petržalke vedľa známeho kúpaliska Matadorka, aktívne sa podieľal na kultúrno-spoločenskom živote v rodnej obci na rôznych podujatiach, organizoval výstavy fotografií zo života obce a výstavy umeleckých diel, prispieval do časopisov, či iných periodík, pozývaný k významným životným udalostiam v rodinách, aby ich zvečnil svojím fotoaparátom či kamerou.

Dobrosrdečný, milý, taktný, ochotný pomôcť druhým, vždy v dobrej nálade, usmiaty, spoľahlivý – taký nám zostáva nezabudnuteľný v pamäti Miroslav BLUSK.

Česť jeho pamiatke!

Kamil Somorovský

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *