Novinky zo SLOVAKIA RINGU

Richard Karnok

Aj tento týždeň máme v znamení akcie a zábavy pre každého. Okrem tradičných víkendových MOTO jázd – teraz výnimočne počas soboty aj nedele, sa v piatok večer u nás uskutoční aj prvý a zatiaľ jediný AUTOKONCERT na Slovensku pod taktovkou hudobnej skupiny Kontrafakt – vychutnať si ho môžete naživo z pohodila svojho auta. Brány motokárového centra sú otvorené aj cez týždeň a samozrejme celý víkend. Centrum bezpečnej jazdy ponúka kurzy pre autá, motorky, skútre či obľúbené kurzy parkovania. V plnej prevádzke je už aj Hotel RING a jeho okolité reštaurácie.

 

Víkendové voľné jazdy MOTO
6. a 7. júna

 

 

 

 

 

Požičovňa motokár otvorená pre verejnosť

4. jún 9:00 – 16:00
5.-7. jún 9:00 – 19:00

Rezervácie sú možné pre skupiny od 10 osôb.

 

 

 

 

CENTRUM BEZPEČNEJ JAZDY

Centrum bezpečnej jazdy je v plnej prevádzke. Aktuálne termíny kurzov nájdete na webe Kalendár CBJ.
AUTO ŠTANDARD 6.-8. jún

AUTOKONCERT – Jedinečný koncert NAŽIVO. Príď si užiť koncert legendárnej skupiny Kontrafakt z pohodlia  svojho auta. Vstupenka platí na jedno auto, obmedzením je len jeho predpísaný počet miest na sedenie.
 
5. jún 20:00
 
 
 
UPOZORNENIE !!!

Pri návšteve vás žiadame o disciplinovanosť, zodpovednosť, dodržiavanie všetkých hygienických opatrení  v zmysle nariadení vlády SR a dodržiavanie pokynov obslužného personálu.

Veríme, že spoločným zodpovedným  správaním sa čoskoro vrátime k plnohodnotnej prevádzke areálu a s tým spojených zážitkov.
 

Spolu to zvládneme a tešíme sa na vás!
Zažite to s nami!
Viac informácií www.slovakiaring

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *