Nová kniha: Slovenské skútre Manet a Tatran

Richard Karnok

O tom, že vek je naozaj len číslo, svedčí príbeh Zdenka Metzkera.

Človek s veľkým srdcom nielen pre motocykle, ale aj ľudí okolo seba, bývalý dlhoročný pracovník konštrukcie malých motocyklov v Považských strojárňach sa v ostatných rokoch stará o to, aby sa nezabudlo práve na históriu toho dôležitého a krásneho, čo sa mnoho rokov vytváralo a vyrábalo v Považskej Bystrici. Napriek tomu, že Zdenko v novembri oslávil svoje 82. narodeniny, pripravil svoju už siedmu (!) publikáciu, tentoraz o skútroch Manet a Tatran. Som autorovi veľmi vďačný, že môžem byť majiteľom nielen tejto novej, ale aj všetkých predchádzajúcich kníh! Nesmierne si to vážim.

Na viac ako 300 stranách sa v novej knihe o spomenutých skútroch dozviete naozaj úplne všetko. Aj tentoraz tam nájdete veľké množstvo fotografií, podrobnosti okolo vzniku motocyklov, ich detailný opis a taktiež výkresovú dokumentáciu.

Viac o knihe sa dozviete po kliknutí na odkaz https://www.psmoto.sk/skutre, cez ktorý si ju môžete aj objednať. Ale poponáhľajte sa, pretože Zdenkove knihe idú zväčša na dračku ako tie povestné teplé rožky…

Video: autor o novej knihe:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *