Nová kniha: Richard Karnok – Spomienky motocyklového fanúšika

Richard Karnok 3

Keďže v ostatnom čase začínam cítiť pôsobenie veku v podobe zabúdania, sadol som si v decembri, rozpísaný ešte z knihy o Petrovi Balážovi, k notebooku, začal písať, prezerať fotky, a zrazu z toho 240 strán spomienok. Napadlo mi totiž, že by sa mohlo stať, že by som si to už v budúcnosti nepamätal a moje deti by až natoľko nepoznali svojho otca, ktorý zostal navždy dieťaťom…

Pokiaľ máte záujem o knihu, ktorá má rozmer rovnako ako kniha o Balážovi 26×20 cm a rozsah tiež 240 strán, môžete si ju objednať za cenu 20 Eur / 500 Kč (plus poštovné a balné v rámci Slovenska 4,50 Eur) cez kontaktný formulár pod týmto textom. V Českej republike objednávajte knihu po kliknutí sem Pokiaľ nechcete platiť poštové, ku knihe sa budete môcť dostať priamo na motocyklových pretekoch. Či už 13. apríla na testovaní na Slovakia Ringu, alebo počas posledného aprílového víkendu na Jarnej cene Brna, kde by som rád pripravil aj krst knihy 🙂 A potom ju budete môcť zohnať aj na ďalších podujatiach.

Priatelia, snáď sa vám bude moja kniha páčiť. Nájdete v nej okrem mojich zážitkov aj obrovské množstvo fotografií. Možno sa v knihe mnohí z vás nájdu a pokiaľ nie, tak mi verte, že príčinou nie je nejaká moja averzia voči vám, ale už spomenutá začínajúca strata pamäte 🙂 Aby som vám knihu ešte lepšie predstavil, pozrite si aj krátke video pod objednávkovým formulárom.

  Meno a priezvisko (povinné)

  Váš email (povinné)

  Počet kusov

  Adresa

  Ulica a číslo (povinné)

  Mesto (povinné)

  PSČ (povinné)

  Telefónne číslo

  Poznámka


  3 komentárov k článku “Nová kniha: Richard Karnok – Spomienky motocyklového fanúšika

  Pridaj komentár

  Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *