Nová kniha: FRANTIŠKOVIA

Richard Karnok 3

František Srna & František Kročka – život venovaný okruhom
V roku, keď sa zaslúžilý majster športu František Kročka dožíva krásneho jubilea – 80 rokov – a zároveň si pripomíname nedožité 80-tiny zaslúžilého majstra športu Františka Srnu, vychádza kniha venovaná ich životnej dráhe v motocyklovom športe.

 

Kniha zaznamenáva životnú dráhu oboch výnimočných pretekárov, ich začiatky, úspechy aj ťažké chvíľky, ako ich vyrozprávali František Kročka, Marián Kročka a Kamil Sandtner – dlhoročný mechanik a priateľ Ferka Srnu. Samozrejme je doplnená množstvom unikátnych dát a fotografií.

Obsah doplňujú aj kapitoly venované všetkým „Františkom“ na Slovenských okruhoch, zaujímavá a jedinečná štatistika všetkých Majstrov Slovenska 1961-2011 spolu s ich fotografiami.

Formát knihy je tvorený ako voľné pokračovanie predchádzajúcich troch dielov čo sa týka tvaru a grafického spracovania, čiže rozhodne bude ozdobou nevšednej série kníh o histórii CPM na Slovensku.

Veľkosť: B5, počet strán 140.

Kniha vyšla v súkromnom náklade autora – Ruda Mladého, v limitovanom počte, za podpory priateľov (ŠK CPM SMF, Ing. Andrea Bakošová – ktorým patrí veľká VĎAKA!).

Objednať si ju môžete emailom na adrese: rudoeifel@gmail.com,
alebo písomne: Ing. Rudolf Mladý, Ivanská 1300/19, 951 15 Mojmírovce

Cena: 6,- € + poštovné (pri objednaní 2 a viac kusom hradí poštovné autor)

KNIHA JE VYPREDANÁ!

3 komentárov k článku “Nová kniha: FRANTIŠKOVIA

  1. Skvelý nápad vydať takúto knihu,už som si ju objednal.Je to kus nezabudnuteľnej historie motošportu !

  2. Som rád,že sa podarilo knihu napísať a vydať.Určite si ju kúpim,len neviem kde autora v Novom Meste treba hladať.Ak bude v depe,určite sa tam nedostanem,takže poradte,na ktorom mieste ju bude predavať.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *