Na stredajší Fun Cup je „Full House“

Richard Karnok 3

Ak ste sa chystali na stredajší Fun Cup (17. 7.) a doteraz ste sa ešte neprihlásili, máte smolu. Registrácie musel organizátor z dôvodu plného počtu registrovaných jazdcov predčasne ukončiť. Obrovský záujem o podujatie prekročil možnosť prijať prihlášky od ďalšíchmotorkárov.

Samozrejme, že sa nedá naisto potvrdiť, či sa podujatia zúčastnia všetci prihlásení, ale ak by ste sa na Slovakia Ring predsa len vybrali na blind a bez predchádzajúcej registrácie, môže sa vám s veľkou pravdepodobnosťou stať, že sa otočíte domov…

Pokiaľ vám to teda nevyšlo, ste pozvaní na ďalší Fun Cup, ktorý sa bude konať už 5. augusta.

3 komentárov k článku “Na stredajší Fun Cup je „Full House“

  1. Neuvažuje sa o ďalšej skupine tak ako tomu bolo na minulom podujatí ? Viac ako 60 moto v skupine je už predsa len veľa .

    1. ano uvažuje ,ale nechceme uberať jazdcom jazdenia na ukor kvantiti ,práve preto sme zastavili registraciu a zatial je to v poriadku.Do tréningov je priepustnosť 62 jazdcov na 4 variantu a do preteku 48 jazdcov .plánuje sa piata skupina ,ale až do preteku ,takže mali by sme dodržať počet jazdenia pre každú skupinu a nebude to ani preplnené ,tak aby sme išli cez povolený limit…samozrejme nátresk to bude..

      ŠP

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *