Na pretekoch v Trenčíne čaká na účastníkov aj divákov bohatá tombola

Richard Karnok

Najdôležitjšie informácie k pretekom na letisku v Trenčíne sme zverejnili v nedávnom článku. Zároveň sme v ňom sľúbili, že vás budeme informovať aj o pripravovanej tombole.

Okrem pretekárskych zážitkov teda naozaj čaká na účastníkov podujatia na letisku v Trenčíne aj sprievodný program, pričom na záujemcov čaká tombola so zaujímavými cenami, keď víťaz si domov môže odviezť skúter Keeway Zahara 125i od spoločnosti Motobiker Krakovany! Iste však potešia aj motocyklové prilby, slajdre, kukla, šatka či rukavice značky IXS, alebo motokozmetika, šiltovka Yamaha, všetko od spoločnosti Bikers Centrum Slovakia. Chýbať však nebude ani tričko a šiltovka od spoločnosti Ducati Slovakia, či oficiálne tričko podujatia, šiltovka a ďalšie ceny.

Cena tombolového lístka je 3 Eurá a kúpiť si ho môžu pretekári a členovia sprievodu pri administratívnej prebierke a diváci spolu so vstupenkami pri pokladni pri vstupe do areálu.

Žrebovanie prebehne v nedeľu cez obednú prestávku.

Jazdcov upozorňujeme aj na brífing s organizátormi v piatok po tréningoch a prvej kvalifikácii. Po brífingu nás čaká spoločné posedenie účastníkov a organizátorov pri muzike a stovke pív Bakalář, ktoré venoval tento partnerský pivovar.

Tešíme sa na stretnutie!

Organizátori

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *