Na motorke aj v zime? V Kart One Aréne nie je problém!

Richard Karnok

Si vášnivý motorkár a rád by si jazdil aj v zime, ale nemáš kde? V bratislavskej Kart One Aréne pre teba majú priestor.

V tamojšej hale môžeš na dráhe jazdiť aj počas zimy. Podmienka je mať vlastnú motorku. O tom, že takéto jazdenie spĺňa nielen účel trénovania, ale je aj mimoriadne zábavné sa presvedčili už mnohí profesionálni motocykloví pretekári.

Nedávno si Kart One Arénu vyskúšal aj úspešný český pretekár majstrovstiev sveta cestných motocyklov v triede Moto3, Jakub Kornfeil. O tom, že sa v jeho prípade jedná o jedného z najlepších cestných pretekárov tejto planéty svedčí aj skutočnosť, že v bratislavskej hale pokoril všetky rekordy!  Pred nadchádzajúcou pretekárskou sezónou je Jakub správne motivovaný, spolu s tímom MC Saxoprint totiž po neúspešnom roku s predchádzajúcim motocyklom prechádzajú na KTM, ktorá by jazdca z moravského Rohatca mohla opäť posunúť na popredné priečky klasifikácie svetového šampionátu, kam právom patrí.

Spolu s ním si Kart One Arénu vyskúšal aj slovenský pretekár Michal Ronec, jazdec FUGU Racing Teamu, ktorí sa pripravuje na novú pretekársku sezónu v triede Supersport. Najmladším jazdcom na dráhe bol mladučký Viktor Čech, ktorého otec, Zbyňek, je neodmysliteľnou súčasťou našich pretekárskych podujatí a Viktor má za sebou mimoriadne úspešnú sezónu v kategórii juniorov, kde mu v triede Junior A titul medzinárodného šampióna JIMC unikol len o vlások.

Bratislavská Kart One Aréna čaká aj na vás! Nenechajte svoje telo stuhnúť počas dlhej zimnej pretekárskej prestávky a príďte sa zabaviť s kamarátmi!

Text: Richard Karnok
Foto: archív autora

Ako sa jazdí v Kart One Aréne:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *