MotoGP Valencia a voľné jazdy Cartagena s Racetrack.cz

Richard Karnok

Dátum konania: 7. – 12. 11. 2015. Poďte fandiť na posledný podnik tohtoročnej MotoGP vo Valencii a potom si užite dva dni voľných jázd a pretekov na vlastnom motocykli na okruhu v Cartagene.

Tento exkluzívny týždeň v Španielsku sme pre Vás nachystali ako čerešničku na torte na koniec tohtoročnej sezóny. Chceme aby ste mali plný komfort a starali sa len o vlastnú zábavu a jazdenie, motorky a vybavenie Vám odvezieme do Španielska kamiónom a Vás prepravíme pohodlne lietadlom. V Španielsku budete mať zaistené transfery medzi letiskom a okruhmi, ubytovanie, program na všetky dni a priestor v boxoch pre Vás a Vašu motorku. Na Vás bude len sa rozhodnúť, čomu dáte prednosť.

Španielsko a región Valencia nebol zvolený náhodne. Táto oblasť má perfektnú klímu, nachádza sa na pobreží a charakterizuje ju stredomorské podnebie, preto je Valencia jedno z najteplejších miest v Európe. Nepochybne počasie utvára charakter regiónu a je tu zhruba 320 dní slnečného svitu ročne s priemernou teplotou 18° C. Vďaka tomu si môžete predĺžiť motorkársku sezónu o obdobie, keď vo väčšine Európy už končí. Teplota v Cartagene v mesiaci novembri je zhruba 20 ° C a pravdepodobnosť zrážok je zanedbateľná.

Program:
3. novembra – naloženie motocyklov v Prahe (9.00-12.00)
6. novembra – odlet z Prahy (10.45) do Valencie
7.- 8. novembra – MotoGP Valencia
9.- 10. novembra – priestor pre vlastný program, odpočinkové dni
11.- 12. novembra – voľné jazdy a preteky na okruhu Cartagena, 6×20 min v 3 skupinách
13. novembra – odlet z Alicante (19.00) do Prahy
19. novembra – vyloženie motocyklov v Prahe (možnosť vyzdvihnutia neskôr)

Ubytovanie:
bude zabezpečené v hoteli *** v Cartagene, ktorý ponúka čisté, moderné a pohodlné izby, strážené parkovisko, bezplatné Wi-Fi a ďalšie vybavenie.
Pre náročnejších hostí zabezpečíme izby s vyšším štandardom. Ak máte záujem o tento variant, prosím, kontaktujte nás.

Doprava:
Kamiónom možno previesť motocykle, regály, podpísané kanistre, ktoré sú nutnosťou, pretože v bezprostrednej blízkosti trate nie sú čerpacie stanice (prepravujeme iba prázdne kanistre), kombinézy, prilby, ťažšiu batožinu (dobre zabalené vo fólii), motocykle i vybavenie sú na prevoz poistené.
Odlet do Španielska bude z Prahy (PRG) cez Berlín (SXF) do Alicante a rovnako tak aj späť. Cesta bude trvať vrátane prestupu asi 5,5h.

Program voľných jázd + pretekov v Cartagene:
bude štandardný program, ráno brífing, potom 3 výkonnostné skupiny (začiatočníci, pokročilí, pretekári – platí zhodné rozdelenie ako máte na našich DROMOCH), streda min. 6×20 minút voľných jázd, možnosť jazdy s inštruktorom, štvrtok min. 5×20 min voľných jázd + preteky (SSP, SBK).

Cena:
zahŕňa prepravu motocykla a vybavenie kamiónom (Praha-Cartagena-Praha), spiatočnú letenku pre jazdca (Praha-Alicante a Alicante-Praha), 7x ubytovanie v hoteli štandardu ***, vstupenka na MotoGP Valencia 2dni (zelená tribúna), 2 dni voľných jázd + preteky v Cartagene, podiel na mieste v boxe 2 dni, miestne transfery. Cena nezahŕňa poistenie jazdca a stravu. Cena za akciu je 42000,- Kč. Vzhľadom ku konaniu MotoGP vo Valencii je potrebné včas rezervovať letenky + ubytovanie, rovnako tak sú obmedzené miesta na transport moto + vybavenie, myslite ne to, že rezervácie na poslednú chvíľu nemusia byť technicky riešiteľné.

V prípade otázok alebo akéhokoľvek infa volajte, píšte +420 608 932 573, michal@racetrack.cz