Motocykloví pretekári sa so svojimi strojmi predstavia na Minifarme v Lubine

Richard Karnok

Jedinečné podujatie pre celé rodiny pripravujú na nedeľu 30. septembra organizátori z Minifarmy v Lubine pri Novom Meste nad Váhom. Na farme, ktorú obľubujú rodiny s deťmi z mnohých kútov Slovenska, pre možnosť tráviť čas v malebnom prostredí priamo medzi zvieratkami, sa v tomto termíne verejnosti predstavia skvelí motocykloví pretekári so svojimi rýchlymi strojmi. Na obdiv však môže vystaviť svoj civilný motocykel aj každý návštevník Minifarmy, ktorý svojho dvojkolesového tátoša zaparkuje na vyhradenom parkovisku. Navyše tak získa vstupné zdarma a skvelú kávu k tomu!

KRÁSNE STROJE, SKVELÍ JAZDCI, PLUS DETI Z MOTO AKADÉMIE

Miroslav Laki Sloboda, prvý slovenský pretekár štartujúci na najnebezpečnejšom okruhu sveta na ostrove Man, navyše aktuálny majster SR v triede Supersport, Okrem neho Jozef Ježovica, špičkový pretekár na česko-slovenských prírodných okruhoch, Michal Ronec, aktuálny majster Slovenska v triede Superstock 600, rovnako čerstvý majster Slovenska v triede 125 SP Eduard Werner, ale aj Jozef Bielik, úspešný slovenský pretekár na okruhoch, juniori z detskej moto akadémie, špičkové stroje tried Superbike, Supersport, ale aj juniorské, veteránske a terénne motocykle, to je stručný prehľad toho, čo čaká tých, ktorí sa na Minifarmu 30. septembra vyberú. Celá akcia je v rámci bežného vstupného na Minifarmu.
Deti určite poteší pohľad na malé pretekárske stroje a malých pretekárov, ktorí jazdia na medzinárodných juniorských šampionátoch za Macerano Racing Team, otcov zase prítomnosť supermoderných pretekárskych strojov, ale aj vzácnych veteránskych motocyklov.

JEDINEČNÉ MIESTO V SRDCI PRÍRODY NIELEN PRE VAŠE RATOLESTI

Otváracie hodiny Minifarmy sú od 10:00 do 19:00 a okrem motoriek a pretekárov na návštevníkov čakajú všetky atrakcie, ktoré Minifarma ponúka. Pobyt medzi zvieratkami s možnosťou ich kŕmenia, či vozenie na koňoch, môžete sa ale aj pohodlne posadiť ku stolu, uložiť do hojdacej siete alebo relaxovať na sedacích vakoch v oddychových častiach, kde zvieratká nemajú prístup, ale je na ne pekne vidno. Oddychové časti sa nachádzajú po celej farme a tak si môžete užiť nielen klasické ihriská, ale i lesné ihrisko, vodné ihrisko, slamené ihrisko či rozprávkové domčeky. Súčasťou oddychových častí sú aktivity pre deti, vyhliadkové vežičky, šľapacie traktory, šmykľavky, či hojdačky.

VHODNÁ DESTINÁCIA AJ PRE MOTOTURISTOV

Viac informácií o Minifarme nájdete na stránke www.minifarma.sk, alebo na facebooku. Pokiaľ sa rozhodnete navštíviť toto podujatie, ktoré bude zároveň aj vhodným tipom na výlet pri moto potulkách pre motorkárov, zadajte si do svojich navigácií adresu Barina 821, Lubina 916 12. Pokiaľ si chcete na Facebooku zasúťažiť o rodinnú vstupenku na Minifarmu, kliknite sem…

Niekoľko fotiek z Minifarmy:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *