Kopčiansky Moto Classic Racing Club hodnotil sezónu

Richard Karnok 4

Na záver úspešnej pretekárskej sezóny sa v kultúrnom dome v Kopčanoch stretli členovia, pretekári, priatelia a fanúšikovia kopčianskeho Moto Classic Racing Clubu, aby spoločne zhodnotili pre nich úspešný uplynulý rok.

 

A rozhodne bolo vo veľmi príjemnej atmosfére o čom hovoriť, okrem úspešného zorganizovania Kopčianskeho rýchlostného motookruhu, sa totiž často z rôznych pretekov s pohármi za pódiové umiestnenia, ktoré boli vystavené aj na tejto akcii, vracali samotní pretekári klubu. Hovorilo sa však aj o budúcnosti, o plánoch jazdcov, ale aj o tom, že túžbou kopčianskych je v rámci svojho domáceho podujatia uskutočniť preteky nielen v nedeľu, ale aj v sobotu. To je dnes však ešte len v štádiu príprav. Pretekári by sa mali predstaviť opäť nielen na prírodných okruhoch, ale aj v Alpe Adrii, pričom David Hanzalík bude štartovať po novom aj s motocyklom s obsahom 1000 ccm a navyše rokuje aj o štartoch v na niektorých podujatiach v zahraničí.

4 komentárov k článku “Kopčiansky Moto Classic Racing Club hodnotil sezónu

  1. Dobry večer to bolo trošku na rychlo budeme nieco ešte robit tak vam dame vediet a prijede te ste srdečne zvaní!!Dakujeme za blahoželania!!47 a 84!!

  2. Zabudli nielen na riaditeľa, ale aj na propagátora 😉 Niečo na nich na budúci rok vymyslíme 🙂

  3. Zdravím chlapci z Kopčan. Jsem rád , že jste se sešli, ale nějak jste zapomněli na ředitele závodu. To nevadí, já Vám velice rád pomohu i příští rok, pokud o to budete stát.
    Těšil jsem se na setkání a ůspěšné hodnocení závodů.
    Všem členům přeji hezké a příjemné dny příští a ať se Všem Vám daří. Jinak Všem štěstí a zdraví v roce 2012.
    To přeje Tono Malaník, ředitel pretěku 2011.

  4. skvelý klub, klobúk dolu a veľmi Vám chlapci držím palce!!! pretekárom a usporiadateľom !!!!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.