Kombinézy PSí so zľavou 20 % s licenciou SMF

Richard Karnok

Spoločnosť PSí Hubík je v motocyklovom svete pojmom a takisto mnoho slovenských pretekárov už ocenilo jej kombinézy šité na mieru.

Spoločnosť PSí Hubík sa špecializuje na oblečenie pre motorkárov už od roku 1990. Od počiatku kráča cestou vlastnej výroby a intenzívneho vývoja, ktorý sa mocne opiera o skúsenosti z pretekárskych tratí. Kombinézy a oblečenie od spoločnosti PSí Hubík môžete vidieť na jazdcoch Majstrovstvách sveta Grand Prix, World Superbike, Supermoto, Rally DAKAR, alebo dobrodružných cestovateľoch. V roku 2024 sa vďaka partnerskej spolupráci Športovej komisie CPM SMF a spoločnosti PSí Hubík môžu do kombinéz tejto značky obliecť pretekári s celoročnou licenciou CPM Slovenskej motocyklovej federácie so zľavou 20 percent! Stačí, ak sa pri objednávaní kombinézy preukážu celoročnou licenciou.

„Som rád, že vďaka spoločnosti PSí Hubík možeme naším pretekárom ponúknuť opäť niečo navyše,“ vraví viceprezident Slovenskej motocyklovej federácie pre cestné preteky motocyklov Miloš Baláž. „Po bezplatnom celodennom testovaní pre pretekárov s licenciami SMF, ktoré sa uskutoční 11. apríla na Slovakia Ringu, môžu naši jazdci využiť ďalší bonus v podobe zľavy na kombinézy najvyššej svetovej kvality. Ako bývalý pretekár veľmi dobre viem, aká je kombinéza pre jazdca dôležitá, a o to viac si spoluprácu s pánom Hubíkom cením a som mu za to veľmi vďačný.“

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *