Juniorská motoakadémia napreduje!

Richard Karnok

Máme za sebou ďalšie stretnutia s deťmi a podľa fotografií je vidieť, že nám naši „školáci“ rastú v kvalitných jazdcov! Navyše sa z nás stáva skvelá partia a veríme, že aj nové fotografie vás nenechajú chladnými a v budúcnosti sa so svojimi ratolesťami vyberiete rovnakou cestou.

V nedeľu už deti robili veľké pokroky, už sme aj svedkami prvých pádov, ale všetko končí bez zranení a predovšetkým s radosťou zúčastnených detí. Pomaly končí základná príprava a ďalej bude na rodičoch, či sa s deťmi vyberú aj do pokračovania, ktoré už bude zamerané na prípravu do pretekov!

„Všetky deti robia obrovské pokroky, sú veľmi pozorné a trpezlivé, je radosť sa na ne dívať,“ vraví jeden z inštruktorov, pretekár Martin Čermák, ktorý sa venoval desiatke najmenších adeptov. „Ani pády nerobia deťom problémy, nezanecháva to na nich stopy a pokračujú bez problémov ďalej. Máme tu niekoľkých výnimočných jazdcov, medzi ktorými sú dokonca aj dievčatá Miška Uhríková a Emka Slobodová! V tomto momente je medzi tými najmenšími, o ktorých sa starám aj ja, jednotkou 8-ročný Mario Zajac, ktorého už 17. júna nasadíme do pretekov Medzinárodných majstrovstiev Slovenska Minimoto v Skalici! Výborní jazdci sú však aj Adam Majerov, Kerim Elezi, či Filip Kráľ, ktorým už nerobí problém v zákrutách jazda po kolene.“

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *