Junior Moto Academy prvýkrát na vode (galéria)

Richard Karnok 3

Prvý krst vodou zažili naši motoakademici ostatnú upršanú nedeľu. Keďže motošport sa neriadi počasím, treba drilovať za každých podmienok.

Myslím, že viac strachu z vody sme  mali my – rodičia, ako naše ratolesti. Samozrejme došlo aj k zopár pádom, ktoré sa zaobišli bez ujmy na zdraví. Ani technika na tom nebola najhoršie. Začali sa prípravy na preteky, ktoré sú plánované na najbližší víkend. Naši mladí pretekári rýchlo pochopili, že dobrý štart je veľmi dôležitý pre ďalší boj o dobrú pozíciu a pri trénovaní spoločných štartov bolo zrazu v prvých zákrutách príliš husto… Je obdivuhodné ako všetci tréneri svojim trpezlivým prístupom za pár týždňov dokázali s deckami to čo teraz vidíme na trati na vlastné oči. Niektorí dokonca nasadzujú aj vlastné zdravie – ako Čermo pri zápasníckom chmate pri záchrane jedinej zástupkyne nežného pohlavia, ktorú chcelo jej zelené Lupo odniesť, nevedno kam… :-). Všetkým veľká vďaka a tešíme sa na ďalšie spoločné tréningy a najmä na nedeľné, dúfajme – suché, preteky.

Text a foto: Viktor Barus

3 komentárov k článku “Junior Moto Academy prvýkrát na vode (galéria)

  1. Veľmi dobre napísané a rovnako tak nafotené. Vďaka za uznanie a pochvalu. Za to však môžu všetci prítomný a nie len mi tréneri. Hlavná vďaka deťom a Vám rodučom. Vidíme sa na pretekoch v sobotu. Ahojte Pagy.

  2. Pán Barus,vďaka za Vaše uznanie smerom k nám -trénerom,verte máme aj my z toho radosť a dobrý pocit ,lebo veľmi dobre sa s nimi pracuje,samozrejme aj vďaka Vám rodičom,o tom niet pochýb,takže tešíme sa na nedeľné preteky,pevne verím že bude to pre deti veľký zážitok a posunieme sa výkonnostne zase kúsok dopredu.
    Za nás trénerov Nemčo st.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *