Jaro Černý a SK Energy – Fany Gastro testovali na Nürburgringu

Richard Karnok

Jaro Černý so svojim novým tímom SK Energy – Fany Gastro a tímovým kolegom Ondrom Ježkom sa 21. júla v rámci tréningu zúčastnili 6-hodinových majstrovských pretekov na nemeckom okruhu Nürburgring.

Chalani tvorili trojčlennú posádku s ďalším nemeckým jazdcom jazdiacim FIM Superstock 1000 Cup, Marcom Moserom. Pretekári jazdili na svojich motocykloch a pripravovali sa tým i na septembrový podnik na tomto okruhu.

Jaro Černý:
„Test na Nürburgringu nám celkom vyšiel. S mojou novou motorkou sa postupne začínam cítiť komfortnejšie, ale ešte stále je na čom pracovať. 6-hodinové preteky sa nám podarilo vyhrať aj keď nič iné sme si ani dovoliť nemohli, nakoľko to neboli žiadne majstrovstvá sveta :-). Hodnotím to pozitívne a som rád za každý kilometer na trati, pretože stále cítim, že nie som stopercentne vyjazdený a ten skoro rok je poznať… Ďakujem pánovi Gréčovi, že som sa mohol testu zúčastniť.”

Naša vďaka patrí aj firme Paolo Airoh Slovakia – Rasťovi Hanušovi a Robovi Očenášovi, Kellys Bicycles a všetkým čo nám pomáhajú a fandia.

Ďalšie podujatie seriálu FIM Superstock 1000 Cup a Majstrovstiev sveta Superbike – World Superbike Championship, sa koná dvojpretekmi 2.- 4. augusta na anglickom okruhu Silverstone.

Tlačová správa BRT

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *