Gitke Vaculovej k jubileu

Richard Karnok 1

Dňa 15. novembra oslavuje svoje 60. narodeniny naša skvelá kamarátka a technická komisárka SMF Gitka Vaculová.

Aj keď motocyklovému športu sa väčšinou venujú muži, súčasťou tohto športu sú aj ženy, ktoré tu zastávajú rôzne funkcie, a bez ktorých by sa motocyklový šport nezaobišiel. K ním patrí aj Gitka Vaculová, ktorú očarila vôňa benzínu a zvuk motorov. Nielenže na pretekoch sprevádza svojho manžela Štefana, ktorý je aktívny pretekár, ale vykonáva aj funkciu technickej komisárky. Spoločne sa s nimi stretávame na pretekoch veteránov, CPM, AA…

Gitka je skvelá kamarátka, a aj keď je prísna technická komisárka môžeme sa na ňu vždy obrátiť, nikdy neodmietne pomoc, vždy nám vyjde v ústrety. Ceníme si ju ako človeka na ktorého sa môžeme spoľahnúť. Vieme, že keď prídeme na technickú prebierku, budú na nás čakať pripravené a vypísané technické karty, a nielen to, je veľa vecí ktoré nám pomáha poriešiť. Vieme o čom hovoríme.

A v neposlednom rade nesmieme zabudnúť na jej skvelé koláče, ktoré nechýbajú na žiadnych pretekoch a vždy nás nimi pohostí.

Milá Gitka, k Tvojim narodeninám Ti želáme veľa zdravia, šťastia, rodinnej pohody a veľa spoločne strávených chvíľ na pretekoch.

Kamaráti a celá motocyklová rodina

K blahoželaniu sa pripája redakcia portálu RoadRacing.sk a Športová komisia CPM SMF.

Jeden komentár k článku “Gitke Vaculovej k jubileu

  1. Milí moji priatelia,
    srdečne Vám všetkým ďakujem za krásne vinše , ktoré ma veľmi potešili.
    Aj ja Vám želám všetko dobré, hlavne pevné zdravíčko , teším sa na naše spoločné stretnutie na pretekoch.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.