Galéria z krstu knihy Marka Paulíčka

Richard Karnok

Včera prebehol v Orechove v reštaurácii U Fasurů krst novej knihy fotografa Marka Paulíčka, z ktorého pre nás galériu pripravil Kare Šoukal.

Už celé štvrťstoročie je Marek Paulíček ako fotograf súčasťou svetových motocyklových šampionátov. Jeho fotky majú možnosť vidieť priaznivci každoročne na jedinečných nástenných kalendároch či v motocyklových časopisoch. Marek však už druhý rok pripravuje jedinečnú fotoknihu, v ktorej sú kompletne všetci pravidelní účastníci šampionátu 2019 v triedach Moto3, Moto2 a MotoGP. Kniha iste poteší aj zberateľov autogramov, ktorí tv jednej publikácii budú mať všetkých pretekárov, od ktorých v paddocku môžu do knihy získať autogram.

Krstom knihy sprevádzal vinár z Krumvířa a veľký priaznivec motocyklových pretekov Josef Valihrach, ktorý na mieste pripravil aj degustáciu svojich jedinečných vín. Krstu sa zúčastnili aj špičkoví pretekári, Karel Abraham, Karel Hanika, Ondra Ježek, Lukáš Šembera, Filip Řeháček a nechýbala ani účastníčka MS SSP 300 Saša Pelikánová.

Knihu Marka Paulíčka môžete mať aj vy, stačí si ju objednať na tomto odkaze: www.roadracing.sk/ostatne/fotokniha-motogp-2019-od-marka-paulicka/

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *