Fun Cup: výherca dovolenky dnes odcestoval do Thajska

Richard Karnok

Na poslednom vlaňajšom podujatí Fun Cup boli vyžrebovaní výhercovia vecných cien, ktoré pre účastníkov seriálu spolu so svojimi partnermi pripravili organizátori z agentúry Slovakia Racing.

Marek so svojou priateľkou krátko pred odletom
Marek so svojou priateľkou krátko pred odletom na letisku vo Schwechate

Po skončení záverečného Fun Cupu sa uskutočnilo žrebovanie tomboly. Do tej boli automaticky zaradení motorkári, ktorí sa zúčastnili vopred určeného minimálneho počtu dní Fun Cupov. Dvadsiati vyžrebovaní získali tablet značky Prestigio a tí si svoju cenu odniesli domov hneď po skončení podujatia. Práve dnes sa však vybral užiť si svoju výhru aj výherca ďalšej ceny v tombole, dvojtýždňovej dovolenky v Thajsku, Marek Majerčík. Marekovi navyše cenu priali aj mnohí jeho súperi, keďže práve na poslednom podujatí pri nehode zničil svoj motocykel. Agentúra Slovakia Racing sa dnes postarala o odvoz Mareka a jeho priateľky na letisko vo Schwechate, kde sme navyše Marekovi krátko pred odletom položili niekoľko otázok.

Marek, ako si prežíval moment, keď si vyhral túto dovolenku?
Veľmi som to prežíval! Keď sa na poslednom podujatí losovalo, tak už som neveril, že niečo vyhrám, lebo boli už vylosovaní všetci dvadsiati víťazi tabletov. Chceli sme už odísť od tomboly a práve vtedy vyhlásili moje meno 🙂

Ako sa cítiš teraz tesne pred odletom?
Mám zvláštny pocit z toho letu 🙂 Nejaký veľký stres nepociťujem, ono to príde skôr keď vystúpime v Dubaji, tam budeme asi stratení 🙂 Lietadlom som ešte neletel a hneď takú diaľku, tak som zvedavý.

Bol si už niekedy v takej ďalekej krajine?
Nie, je to naša prvá exotická dovolenka tak ďaleko a som veľmi vďačný agentúre Slovakia Racing, že niečo takéto pre nás motorkárov pripravila.

Dôležité ale je, že nejdeš sám…
Áno, ide so mnou priateľka. Tá výhra bola pre dve osoby.

Spolu so zástupcom agentúry Slovakia Racing Miroslavom Hambákom
Spolu so zástupcom agentúry Slovakia Racing Miroslavom Hambálkom

Tak to budete mať spolu skvelú dovolenku.
No priateľka sa veľmi teší. Síce čím sa to viac blížilo, tak prichádzal aj strach, predsa je to veľká diaľka a ani ona ešte neletela tak ďaleko.

Na čo sa na tejto dovolenke tešíš najviac?
Že spoznám svet!

Prejdime ku motorkám, iste aj tento rok plánuješ osedlať svoj motocykel, ktorý si navyše práve na poslednom Fun Cupe rozbil…
Samozrejme! Motorka už je opravená, ešte ju treba doladiť a bude pripravená na ďalšiu sezónu Fun Cupov!

Tak si to poriadne užite, prajeme vám šťastný let a mnoho krásnych zážitkov!

Termíny podujatí Fun Cup na rok 2015 už Agentúra Slovakia Racing zverejnila na svojej oficiálnej stránke www.slovakiaracing.sk, pričom pre motorkárov okrem zľavových finančných odmien aj tento rok pripravuje tombolové ceny a to nielen 20 tabletov a dovolenku v Thajsku, ale aj ďalšie atraktívne výhry. Preto si nezabudnite termíny Fun Cupu už dnes poznačiť do svojich diárov!

Text: Richard Karnok
Foto: Slovakia Racing